WindowsMultimediaInne programy multimedialnemute.fm

mute.fm0.9.15 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

mute.fm to bardzo proste narzędzie, które umożliwia wyciszenie i zatrzymanie odtwarzacza multimedialnego w momencie kiedy np. uruchomimy w przeglądarce jakiś klip wideo. Po zakończeniu oglądania materiału wideo aplikacja automatyczne wznowi odtwarzanie muzyki w zdefiniowanym programie.

Narzędzie kierowane jest do osób, które wykorzystują komputer m.in. do słuchania muzyki z różnych źródeł i oglądania wideo w serwisie YouTube. Pozwala ono automatycznie zatrzymywać i wznawiać muzykę w odtwarzaczu audio kiedy np. w przeglądarce internetowej pojawi się inne źródło dźwięku. mute.fm obsługuje większość dostępnych odtwarzaczy, takich jak iTunes, foobar2000, WinAmp, Spotify, Zune, Windows Media Player, Rdio, Pandora, last.fm, MOG i inne.

Scenariusz z odtwarzaczem multimediów i oglądaniem klipów w przeglądarce internetowej to jedno z możliwych zastosowań narzędzia. Pozwala ono również wyciszać muzykę w momencie nawiązania rozmowy głosowej przy użyciu programów VoIP lub komunikatora Skype.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Producentmute.fm
Liczba pobrań297
Data aktualizacji27 maj 2014
Rozmiar pliku1.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)