myAppFree — codzienne darmowa aplikacja na Windows Phone

myAppFree — codzienne darmowa aplikacja na Windows Phone

myAppFree — codzienne darmowa aplikacja na Windows Phone
29.10.2013 10:12

Każdy posiadacz Windows Phone ma swój zestaw najpotrzebniejszych aplikacji, bez których nie może się obyć. Warto mieć w takim „niezbędniku” myAppFree, dzięki której będziemy na bieżąco z promocjami w sklepie Windows Phone.

myAppFree to aplikacja, która agreguje promocje i wszelkiego rodzaju zniżki na programy i gry dostępne w markecie. Każdego dnia dostępna jest inna pozycja, stąd warto na bieżąco być z tym, co oferuje myAppFree. Twórcy aplikacji nie ograniczyli się tylko do wyszukiwania najatrakcyjniejszej obniżki danego dnia, ale także czynnie działają na tym polu. Często to właśnie oni bezpośrednio kontaktują się z programistami, aby zachęcić ich do obniżenia ceny lub udostępnienia swojego programu za darmo na 24 godziny. Również mniejsi deweloperzy w ten sposób mogą zaistnieć w społeczności użytkowników Windows Phone. Oczywiście znajdziemy tu nie tylko wielkie tytuły, ale również małe, ale ciekawe i unikalne pozycje. Na pewno każdy użytkownik Windows Phone powinien zaopatrzyć się w myAppFree, aby nie przegapić żadnej ciekawej promocji i darmowej aplikacji.

Obraz

myAppFree dostępna jest do pobrania za darmo z Windows Phone Store. Obecnie bez opłat można pobrać Cocktail Bar, aplikację do przygotowania drinków i niezbędnik dla osób, które chcą poznać przepisy i katalog lekkich napojów alkoholowych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)