nLite 1.4.9.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Narzędzie umożliwia tworzenie płyt instalacyjnych z systemem Windows 2000, XP x86/x64, Server 2003 x86/x64 z dostosowanymi do własnych potrzeb ustawieniami - tweakami, patchami, ikonami czy też zintegrowanymi sterownikami i Service Packiem.

Przy pomocą nLite można usunąć składniki instalowane standardowo z Windowsem takie jak Windows Media Player, Internet Explorer, Outlook Express, MSN Explorer, Messenger itp. Po usunięciu wymienionych narzędzi aplikacja daje możliwość tworzenia bootowalnych obrazów płyt z możliwością późniejszego ich nagrania lub przetestowania w napędzie wirtualnym.

Jedną z ciekawszych opcji programu jest możliwość wstawienia swojego klucza licencyjnego do instalatora oraz wszystkich innych programów, które potrzebujemy i z których korzystamy na co dzień w taki sposób, że cały proces instalacji zostanie zautomatyzowany.

Uwaga!

  1. Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanych bibliotek .NET Framework, które można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki
  2. W naszej bazie dostępne jest narzędzie RT Se7en Lite, oferujące podobną funkcjonalność dla systemów Windows Vista, Windows 7, a także edycji serwerowej Windows Server 2008.

Ostrzeżenie


Wykorzystywanie niektórych funkcjonalności programu może być niezgodne z warunkami licencji producenta systemu Windows!


© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!