Nagradzamy autorów recenzji programów!

Nagradzamy autorów recenzji programów!

Redakcja
01.03.2011 20:50

Podtrzymując tradycję chcielibyśmy nagrodzić kolejnych użytkowników, którzy opublikowali w naszym serwisie recenzje swoich ulubionych programów. Do autorów powędrują koszulki dobrychprogramów, pokrowce na notebooka oraz oprogramowanie.

Przypomnijmy, że możliwość recenzowania programów wprowadziliśmy kilka miesięcy temu przy okazji gruntownej przebudowy strony pobierania. Recenzentem może zostać każdy zalogowany użytkownik dobrychprogramów. Wystarczy przejść na stronę programu, który chcemy zrecenzować, przewinąć stronę na sam dół do formularza gdzie wpisuje się komentarze i przełączyć go w tryb recenzji. Oczywiście recenzja, aby mogła zostać opublikowana, musi być czymś więcej niż komentarzem - nie może być całkiem zdawkowa, powinna zawierać osobiste doświadczenia dotyczące danego programu i co najważniejsze, musi być przydatna dla innych. Takie właśnie recenzje co miesiąc będziemy nagradzać, by dodatkowo zachęcić Was do publikowania swoich tekstów.

W tym miesiącu postanowiliśmy nagrodzić użytkownika lukasamd za recenzję phpBB oraz Krzysztofa. za recenzję iTunes. Obaj otrzymują od nas upominki: koszulki firmowe portalu dobreprogramy oraz zestaw gadżetów naszych partnerów w tym m.in. pokrowce na notebooka oraz programy PC Tools. Cieszy nas, że pojawiły się pierwsze recenzje oprogramowania w niedawno otwartym dziale Online.

Wszystkim, nie tylko wyróżnionym osobom, chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować za Wasze zaangażowanie. Dzięki pisanym przez Was recenzjom inni użytkownicy mogą szybko odnaleźć bardzo wartościowe informacje o interesującym ich programie, szybciej niż gdyby szukali ich w gąszczu nieraz setek lub nawet tysięcy komentarzy. Czekamy na kolejne recenzje! :)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)