Nagradzamy najlepszych blogerów!

Nagradzamy najlepszych blogerów!

Redakcja
01.01.2010 18:30, aktualizacja: 02.01.2010 03:57

Wraz z premierą nowej odsłony naszego vortalu, w sierpniu minionego roku, oddaliśmy do Waszej dyspozycji blog czytelników - narzędzie, dzięki któremu możecie podzielić się na naszych łamach swoimi przemyśleniami i opisać swoje doświadczenia, naturalnie związane z tematyką naszego serwisu. Przy okazji podsumowania roku chcielibyśmy nagrodzić tych z Was, którzy spróbowali swoich sił w blogowaniu na dobrychprogramach, opublikowali niekoniecznie najwięcej, ale za to najciekawsze wpisy i wzbudzili największe emocje.

W ciągu tych czterech miesięcy na blogu czytelników opublikowaliśmy ponad 100 Waszych wpisów - wszystkie wnikliwie przejrzeliśmy jeszcze raz. Sprawdziliśmy też, jakie były opinie i komentarze Waszych czytelników. Braliśmy pod uwagę przede wszystkim pomysł i poziom merytoryczny wpisu, ale równie ważne były lekkość pióra, estetyka i poprawność językowa. Na podstawie tych kryteriów zdecydowaliśmy się przyznać kilka nagród - koszulki firmowe vortalu dobreprogramy.

Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, komu należy się pierwsza z nich - otrzymuje ją paszczak000. Jego wpisy wydały nam się najciekawsze, nierzadko autor wkładał przysłowiowy "kij w mrowisko", ale za każdym razem z przemyślaną puentą. Teksty Paszczaka zasługują też na uznanie ze względu na bardzo czytelny układ, cechują się także sporą liczbą Waszych komentarzy. Jednym słowem - jest to wzór blogera i wpisów na blogu czytelników naszego vortalu :-)

Drugą koszulkę zdecydowaliśmy się przyznać Meszuge, który przygodę z naszym blogiem rozpoczął niemal na samym początku i pisze do dzisiaj. Jego aktywność nie mogła zostać niezauważona, nadesłał do nas najwięcej propozycji wpisów. Nie wszystkie nadawały się do publikacji - pisane przez Meszuge teksty (w większości są to swego rodzaju "poradniki") nie do końca wpisują się w formułę naszego bloga, ale spośród nich dało się wyłonić kilka całkiem interesujących. To zaangażowanie i wytrwałość postanowiliśmy nagrodzić.

Koszulkami postanowiliśmy także nagrodzić osoby o mniejszej liczbie wpisów, których teksty wydały nam się szczególnie interesujące - na tyle, że mamy nadzieję w ten sposób zachęcić ich do częstszego pojawiania się na łamach naszego bloga. Mowa tutaj o użytkownikach posługujących się nickami Chomik (ciekawe spostrzeżenia na temat piractwa), luki288 (coś o "informatykach" i "specjalistach"), M@ster (czy zabezpieczenia antypirackie mają sens?), TheBlackMan (prawo autorskie z nieco innej perspektywy) oraz VPN (kilka słów o Gadu-Gadu).

Przy okazji informujemy, że wprowadziliśmy też kilka nowości w zakresie blogów. Przede wszystkim każdy wpis nie znika z serwisu, gdy wprowadzicie do niego jakieś poprawki, tylko prezentowana jest poprzednia wersja treści, podczas gdy nowa oczekuje na ponowne zatwierdzenie. Dodaliśmy również opcję podglądu. Wprowadzone dzisiaj zmiany i nowy, 2010 rok skłoniły nas do tego, by zdjąć już dzisiaj dopisek "beta". Jesteśmy przekonani, że serwis pracuje stabilnie, a wszystkie istotne problemy wynikłe po jego uruchomieniu w sierpniu zostały rozwiązane. Pomimo tego nasze zaangażowanie w dalszy rozwój silnika dobrychprogramów oczywiście nie słabnie - już w najbliższej przyszłości planujemy kolejne ulepszenia, także w blogu czytelników.

Gorąco zapraszamy Was do uczestniczenia w blogu czytelników vortalu dobreprogramy - jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności ponad 5 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuły bloga, czyli jednego autora, na którym skupia się uwaga czytelników, nie zastąpi nasze forum czy rozmowy w komentarzach. Wierzymy, że w przyszłym roku będzie Was, blogerów, jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy będziemy co miesiąc nagradzać kolejnymi koszulkami dobrychprogramów i innymi gadżetami :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)