Nagradzamy najlepszych blogerów!

Nagradzamy najlepszych blogerów!

Redakcja
28.02.2010 21:00

Mija kolejny miesiąc, a zatem ponownie w ramach podziękowania za Wasze zaangażowanie w tworzenie bloga czytelników naszego vortalu chcemy wyróżnić dwie osoby, które w tym miesiącu naszym zdaniem opublikowały najciekawsze i najlepsze wpisy.

Luty jest stosunkowo krótki, ale nie przeszkodziło Wam to w opublikowaniu ponad 40 wpisów - wszystkie dokładnie przeanalizowaliśmy. Jakie były kryteria oceniania? Przede wszystkim braliśmy pod uwagę pomysł i poziom merytoryczny wpisu, ale równie ważne były lekkość pióra, estetyka i poprawność językowa. Sprawdziliśmy też, jakie były opinie i komentarze Waszych czytelników. Na podstawie tych kryteriów zdecydowaliśmy się przyznać nagrody - koszulki firmowe vortalu dobreprogramy.

Pierwsza koszulka wędruje do użytkownika MaRa, który rozpoczął blogowanie na naszym vortalu w tym miesiącu i opublikował trzy wpisy. Uwagę warto zwrócić zwłaszcza na ten najnowszy, w którym autor stawia pytanie: czy to już koniec pecetów? Drugą koszulkę przyznajemy użytkownikowi lukasamd, który opisuje doświadczenia z pewnością nieobce wielu z nas - ciągłe poszukiwania i eksperymenty z oprogramowaniem, które najczęściej i tak prowadzą jednak do... sprawdzonych już rozwiązań.

Gorąco zapraszamy Was do uczestniczenia w blogu czytelników vortalu dobreprogramy - jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności ponad 5 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuły bloga, czyli jednego autora, na którym skupia się uwaga czytelników, nie zastąpi nasze forum czy rozmowy w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was, blogerów, jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy będziemy co miesiąc nagradzać kolejnymi koszulkami dobrychprogramów i innymi gadżetami :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)