Nagradzamy najlepszych blogerów!

Nagradzamy najlepszych blogerów!

Redakcja
30.09.2010 20:46, aktualizacja: 01.10.2010 15:08

Ostatni dzień miesiąca to jak zwykle moment wyróżnienia najlepszych i najciekawszych wpisów na blogu czytelników vortalu dobreprogramy. Wyróżnienie to w tym miesiącu jest szczególne, bo wrzesień do ostatni miesiąc trzeciego kwartału roku, a co za tym idzie oprócz comiesięcznych nagród ufundowanych przez firmę HP przyznajemy także nagrodę główną w postaci urządzenia wielofunkcyjnego HP PhotoSmart WiFi.

Bardzo nas cieszy, że aktywność na blogu w ciągu ostatnich miesięcy - pomimo wakacji i tak zwanego "sezonu ogórkowego" - stale rośnie. Coraz częściej pojawiają się wpisy zbierające po kilkaset komentarzy. To chyba najlepsza motywacja dla autorów, ale mimo wszystko by upewnić się, że jej nie zabraknie, jak co miesiąc przyznajemy nagrody naszym blogerom. Jakie były kryteria oceniania? Przede wszystkim braliśmy pod uwagę pomysł i poziom merytoryczny wpisu, ale równie ważne były lekkość pióra, estetyka i poprawność językowa. Sprawdziliśmy też, jakie były opinie i komentarze Waszych czytelników. Na podstawie tych kryteriów zdecydowaliśmy się przyznać nagrody.

Główną nagrodą dla autora najlepszego bloga w tym kwartale jest urządzenie wielofunkcyjne HP PhotoSmart WiFi - kolorowa drukarka atramentowa, skaner i kopiarka, którą można bezprzewodowo podłączyć do sieci w domu lub biurze. Oprócz tego wszyscy wyróżnieni w tym miesiącu otrzymają zestawy materiałów eksploatacyjnych HP (wysokiej jakości papier fotograficzny HP Advanced Photo 10x15cm oraz oryginalne wkłady atramentowe o zwiększonej pojemności do drukarek HP) i oczywiście koszulki firmowe vortalu dobreprogramy.

Nagroda główna tym razem zdecydowanie należy się naszym zdaniem użytkownikowi command-dos, który regularnie publikuje wpisy o bardzo zróżnicowanej tematyce. Szczególnie urzekły nas dwa z nich - Ratujemy płytę główną o wymianie kondensatorów oraz m0n0wall w praktyce o routerze złożonym w... kartonowym pudełku. Mamy nadzieję, że command-dos nadal będzie naszym stałym blogerem i uraczy nas kolejnymi, równie interesującymi i niekonwencjonalnymi wpisami :-)

We wrześniu oprócz nagrody głównej mamy jeszcze tradycyjnie dwie nagrody miesiąca. Na kontynuowanie tematu wymiany kondensatorów zdecydował się max1910, ale najbardziej naszą uwagę (i Waszą, co wynika z komentarzy) przykuła seria wpisów o tegorocznym powszechnym spisie rolnym. Temat tylko pozornie niezwiązany z tematyką naszego serwisu - w praktyce bowiem okazuje się, że technologia jest obecna wszędzie i, niestety, nie zawsze spisuje się tak, jak byśmy tego oczekiwali. Drugim nagrodzonym we wrześniu jest januszek, który bloguje u nas regularnie od niemal roku. W tym miesiącu szczególnie spodobał nam się wpis Serce, Rozum i Adobe Photoshop Elements w wersji 9, który oprócz tekstu zawierał autorską demonstrację wideo - trzeba przyznać, że to mała innowacja na naszym blogu ;-) Nagrodzonym oraz wszystkim pozostałym autorom blogów dziękujemy i oczywiście czekamy na więcej wpisów, które będziemy mogli nagrodzić w przyszłym miesiącu :-)

Gorąco zapraszamy Was do uczestniczenia w blogu czytelników vortalu dobreprogramy - jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności ponad 5 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuły bloga, czyli jednego autora, na którym skupia się uwaga czytelników, nie zastąpi nasze forum czy rozmowy w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was, blogerów, jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy będziemy co miesiąc nagradzać kolejnymi upominkami.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)