Nagradzamy najlepszych blogerów!

Nagradzamy najlepszych blogerów!

Redakcja
06.12.2010 13:42, aktualizacja: 22.05.2011 01:26

Jak zawsze z początkiem miesiąca nadszedł czas na wyróżnienie najlepszych, najciekawszych i najbardziej aktywnych blogerów publikujących na blogu czytelników serwisu dobreprogramy w miesiącu ubiegłym. Wyróżnieni otrzymają koszulkę dobrychprogramów oraz zestaw mikołajkowych upominków.

Kryteria oceny pozostają bez zmian. Przede wszystkim braliśmy pod uwagę poziom merytoryczny wpisu i jego unikalność, ale nie bez znaczenia była estetyka, poprawność językowa oraz „lekkość pióra”. Sprawdziliśmy też, jakie były komentarze Waszych czytelników. Wszystkie te czynniki wpłynęły na naszą decyzję o tym komu przyznać nagrody.

W listopadzie bezsprzecznie wyróżnił się webnull ze swoją (póki co) pentalogią „Siła konsoli w systemach Uniksowych”. Kolejne publikowane części (cz. 1., cz. 2., cz. 3., cz. 4., cz. 5.) nie tylko stanowią doskonały przykład godnej pochwały konsekwencji w publikowaniu ciekawych informacji, ale i zachęciły innych użytkowników do publikowania na tematy pokrewne. Liczymy, że na pięciu częściach się nie skończy. ;-) Świetna robota!

Drugim wyróżnionym w ubiegłym miesiącu blogerem zostaje Razi dzięki wpisowi Problem stopnia najwyższego w wielowymiarowym układzie cech podmiotu. Nie obawiajcie się jednak tytułu, to tylko (lub aż) dobrze napisana rozprawa na temat wojenek miłośników różnych rozwiązań, stosowanych argumentów i przedrostka „naj”. Warto przeczytać, być może nawet warto wykuć na blachę. ;-) Obu nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Jesienny nastrój nie udzielił się blogującym i nie dało się dostrzec spowolnienia w Waszej aktywności. Przed nami grudzień i początek zimy, która (kto by pomyślał? ;-)) zaskoczyła drogowców. Niebawem przekonamy się, czy mrozy wpłyną negatywnie na Waszą twórczość, czy też przysypani śniegiem przymarzniecie do klawiatur, publikując jeszcze więcej i jeszcze lepiej. :-) Do przeczytania za miesiąc!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)