Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Redakcja
09.08.2011 11:55, aktualizacja: 09.08.2011 15:36

Nadszedł czas na comiesięczne wyróżnienie najlepszych i najbardziej aktywnych blogerów publikujących na blogu czytelników serwisu dobreprogramy.

W tym roku patronat nad blogiem objęła firma Kingston, co wiąże się z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Podobnie do miesięcy ubiegłych wyróżniamy dzisiaj dwóch blogerów, do których powędrują koszulki dobrychprogramów oraz pendrive'y Kingston DataTraveler 410 o pojemności 16GB. Przypominamy także, że z końcem kwartału wybierzemy najlepszy opublikowany w tym czasie wpis, a jego autora nagrodzimy koszulką dobrychprogramów i dyskiem Kingston SSDNow V+100 o pojemności 64GB! Ponadto z końcem kwartału koszulka i pendrive powędrują do autora, któremu mimo świetnego tekstu, nie poszczęściło się i nie został nagrodzony w którymś z ubiegłych miesięcy. Dodatkowo co kwartał kilku użytkowników otrzyma nagrody pocieszenia.

Kryteria oceny blogów pozostają bez zmian. Przede wszystkim braliśmy pod uwagę poziom merytoryczny wpisu i jego unikalność, ale nie bez znaczenia była estetyka, poprawność językowa oraz „lekkość pióra”. Sprawdziliśmy też, jakie były komentarze Waszych czytelników. Wszystkie te czynniki wpłynęły na naszą decyzję o tym, komu przyznać nagrody.

Pierwszą w tym miesiącu nagrodę zdobył djfoxer, który w lipcu opublikował dwa interesujące teksty. Pierwszy dotyczył analizy statystycznej sprzedaży magazynów o grach i stara się odpowiedzieć na pytanie, czy dodawane do magazynów pełne wersje gier wpływają na sprzedaż. Drugi wpis to recenzja telefonu z Windows Phone 7 na pokładzie, który autor wygrał podczas tegorocznego HotZlotu. Nie sposób także nie wspomnieć o sierpniowym tekście djfoxera dotyczącym Humble Indie Bundle 3. Wpis nie był brany pod uwagę w ocenie dokonań z lipca, ale Humble Indie Bundle to szczytna idea, którą czujemy się w obowiązku promować. A że oferta kończy się za 13 godzin, jest to ostatnia tego typu okazja!

Drugą nagrodę za lipiec otrzymuje underface, autor dwóch tekstów prezentujących bardzo interesujące aplikacje automatyzujące instalację i aktualizację ulubionych programów. Pierwszy skupia się w całości na narzędziu ninite, drugi z kolei prezentuje kilka z istniejących alternatyw. Polecamy wszystkim, którzy szanują swój czas i nie chcą poświęcać go na aktualizację oprogramowania zbyt wiele.

Gorąco zachęcamy wszystkich do publikowania na blogu czytelników portalu dobreprogramy — jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności 6 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuła bloga stanowi zresztą znakomite uzupełnienie dyskusji na forum i w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was — blogerów — jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy nieprzerwanie będziemy nagradzać. Mamy nadzieję, że zdrowe współzawodnictwo na polu ilości i jakości tekstów będzie dla Was tak samo motywujące, jak przyznawane przez nas upominki. :)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)