Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Redakcja
06.09.2011 12:22, aktualizacja: 06.09.2011 14:43

Nadszedł czas na comiesięczne wyróżnienie najlepszych i najbardziej aktywnych blogerów publikujących na blogu czytelników serwisu dobreprogramy.

W tym roku patronat nad blogiem objęła firma Kingston, co wiąże się z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Podobnie do miesięcy ubiegłych wyróżniamy dzisiaj dwóch blogerów, do których powędrują koszulki dobrychprogramów oraz pendrive'y Kingston DataTraveler 410 o pojemności 16GB. Przypominamy także, że z końcem kwartału wybierzemy najlepszy opublikowany w tym czasie wpis, a jego autora nagrodzimy koszulką dobrychprogramów i dyskiem Kingston SSDNow V+100 o pojemności — tym razem — 96GB! Ponadto z końcem kwartału koszulka i pendrive powędrują do autora, któremu mimo świetnego tekstu, nie poszczęściło się i nie został nagrodzony w którymś z ubiegłych miesięcy. Dodatkowo co kwartał kilku użytkowników otrzyma nagrody pocieszenia.

Kryteria oceny blogów pozostają bez zmian. Przede wszystkim braliśmy pod uwagę poziom merytoryczny wpisu i jego unikalność, ale nie bez znaczenia była estetyka, poprawność językowa oraz „lekkość pióra”. Sprawdziliśmy też, jakie były komentarze Waszych czytelników. Wszystkie te czynniki wpłynęły na naszą decyzję o tym, komu przyznać nagrody.

Pierwszą w tym miesiącu nagrodę zdobył oprych, który wbrew pseudonimowi opublikował w sierpniu dwa pomocne wpisy na temat Ubuntu i LibreOffice (oraz alternatyw wobec tego zestawu) w zastosowaniach biurowych. Pierwszy wpis nakreśla wymagania, jakie autor ma wobec składanego dla pracownika komputera, drugi zbiera obserwacje i opisuje wrażenia z testowanego zestawu. Polecamy lekturę wpisów i bardzo ciekawych komentarzy pod nimi.

Drugą nagrodę za sierpień otrzymuje autor jednego tylko, ale za to niesztampowego wpisu, mcywinski. Opisaną w tekście COSMOS - System operacyjny w kodzie zarządzanym ciekawostkę najlepiej ująć słowami autora: dzięki COSMOS pisania własnego OSa może spróbować każdy, kto zna choć trochę język C# i programowanie konsolowe! Doskonała wprawka dla zainteresowanych systemami operacyjnymi i programowaniem, zachęcamy do lektury niedługiego, ale bardzo nietuzinkowego tekstu.

Gorąco zachęcamy wszystkich do publikowania na blogu czytelników portalu dobreprogramy — jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności 6 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuła bloga stanowi zresztą znakomite uzupełnienie dyskusji na forum i w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was — blogerów — jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy nieprzerwanie będziemy nagradzać. Mamy nadzieję, że zdrowe współzawodnictwo na polu ilości i jakości tekstów będzie dla Was tak samo motywujące, jak przyznawane przez nas upominki. :)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)