Naucz się czegoś pożytecznego w wakacje: Microsoft znów rozdaje e-booki

Naucz się czegoś pożytecznego w wakacje: Microsoft znów rozdaje e‑booki

Naucz się czegoś pożytecznego w wakacje: Microsoft znów rozdaje e-booki
09.07.2015 17:04

Microsoft ponownie udostępnił za darmo książki elektroniczne. Do kolekcji dołączyły pozycje o Windowsie 10, 8.1, 8 i 7, pakietach Office 2013 i 365, SharePoincie 2013, PowerShellu, Lyncu 2013, SQL Serverze i wielu innych. Jeśli więc nie obawiasz się czytania po angielsku, możesz zdobyć ogromną porcję nowej wiedzy zupełnie za darmo.

Udostępnione książki to przede wszystkim przewodniki „krok po kroku”, instrukcje użytkownika i podręczniki dla wdrożeń. Z ich pomocą można zapoznać się z możliwościami Azure'a, rozpocząć pracę z Dynamics CRM, zbudować aplikację z Xamarin.Forms czy poznać skróty klawiszowe Worda 2013. Na liście znalazły się także pozycje z pogranicza techniki, Internetu i marketingu, traktujące między innymi o serwisach społecznościowych. Większość z nich to pozycje nowe, a niektóre są „bestsellerami” z ubiegłego roku. Większość dostępna jest tylko w formacie PDF, ale niektóre można pobrać również jako EPUB lub MOBI.

Obraz

Listę książek można znaleźć na blogu. Warto też zajrzeć do starszych kolekcji z roku 2014 i 2013.

Udostępnione dziś książki dołączają do kolekcji liczącej już prawie 500 darmowych e-booków, które dostępne są całkowicie za darmo dla wszystkich. Eric Ligman, który kieruje udostępnianiem, na blogu pochwalił się liczbą pobrań – dwa lata temu było to 3,5 miliona w ciągu roku. W ubiegłym roku zaś milion pobrań zanotowano w zaledwie dwa dni. Eric spodziewa się kolejnego rekordu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)