Naucz się czegoś pożytecznego w wakacje: Microsoft znów rozdaje e-booki

Strona głównaNaucz się czegoś pożytecznego w wakacje: Microsoft znów rozdaje e-booki
09.07.2015 17:04
Naucz się czegoś pożytecznego w wakacje: Microsoft znów rozdaje e-booki

Microsoft ponownie udostępnił za darmo książki elektroniczne. Do kolekcji dołączyły pozycje o Windowsie 10, 8.1, 8 i 7, pakietach Office 2013 i 365, SharePoincie 2013, PowerShellu, Lyncu 2013, SQL Serverze i wielu innych. Jeśli więc nie obawiasz się czytania po angielsku, możesz zdobyć ogromną porcję nowej wiedzy zupełnie za darmo.

bEDdddYR

Udostępnione książki to przede wszystkim przewodniki „krok po kroku”, instrukcje użytkownika i podręczniki dla wdrożeń. Z ich pomocą można zapoznać się z możliwościami Azure'a, rozpocząć pracę z Dynamics CRM, zbudować aplikację z Xamarin.Forms czy poznać skróty klawiszowe Worda 2013. Na liście znalazły się także pozycje z pogranicza techniki, Internetu i marketingu, traktujące między innymi o serwisach społecznościowych. Większość z nich to pozycje nowe, a niektóre są „bestsellerami” z ubiegłego roku. Większość dostępna jest tylko w formacie PDF, ale niektóre można pobrać również jako EPUB lub MOBI.

350138807548667841

Listę książek można znaleźć na blogu. Warto też zajrzeć do starszych kolekcji z roku 2014 i 2013.

bEDdddYT

Udostępnione dziś książki dołączają do kolekcji liczącej już prawie 500 darmowych e-booków, które dostępne są całkowicie za darmo dla wszystkich. Eric Ligman, który kieruje udostępnianiem, na blogu pochwalił się liczbą pobrań – dwa lata temu było to 3,5 miliona w ciągu roku. W ubiegłym roku zaś milion pobrań zanotowano w zaledwie dwa dni. Eric spodziewa się kolejnego rekordu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEDdddZP