Nawigacja Waze z nowością. Przeczyta ci horoskop

Nawigacja Waze z nowością. Przeczyta ci horoskop

Nawigacja Waze.
Nawigacja Waze.
Źródło zdjęć: © dobreprogramy.pl | Norbert Garbarek
Norbert Garbarek
06.04.2023 18:15, aktualizacja: 07.04.2023 18:31

Głównym zadaniem nawigacji na smartfony jest precyzyjne prowadzenie kierowcy do celu. Choć wydawać się może, że w tego typu aplikacjach trudno o zaskakujące nowości – Waze udowadnia właśnie, że nawigacja nie musi być nudna.

O nowości informuje właściciel Waze, Google, na oficjalnym blogu. Z komunikatu wynika, że popularna nawigacja na smartfony pozwoli na jeszcze większą personalizację. Użytkownicy będą mogli m.in. usłyszeć swój horoskop, a to wszystko w ramach "zodiakalnych wrażeń z jazdy".

Nawigacja, która zapyta o twój znak zodiaku

"Nasza nawigacja jest dobrze zorientowana w astrologii i wie, jak doprowadzić wszystkie typy osobowości do miejsca docelowego" – czytamy w wiadomości informującej o aktualizacji Waze. Co zatem zmieni się w aplikacji w najnowszym wydaniu?

Przede wszystkim pojawi się możliwość wyboru ikony użytkownika, która różni się w zależności od twojego znaku zodiaku. Asystent Waze zyska też funkcję czytania horoskopów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dodatki związane ze znakami zodiaku w nawigacji to nie jedyna zmiana, która pojawia się w aplikacji. Te elementy wchodzą w skład nowości, którą producent określa mianem "Customize your drive". Pozwoli ona wybierać spośród wielu głosów przewodnika (m.in. głosy artystów) oraz ikon samochodów. Jak pokazuje Google w krótkim materiale wideo, w Waze możliwe będzie ustawienie grafiki z "Psiego patrolu", popularnej bajki dla najmłodszych. Nie zabraknie też motywu z gry dla nieco starszych – "Halo".

Nowość jest na razie dostępna w Stanach Zjednoczonych. Producent zapowiada jednak, że "w przyszłości zostanie wdrożona na większej liczbie rynków". Nie potwierdzono na razie, czy wśród krajów oczekujących na aktualizację znajduje się Polska. Przypominamy, że nawigacja Waze jest dostępna w naszym katalogu programów w wersji na telefony z systemem Android oraz iOS.

Norbert Garbarek, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)