Nietypowy odtwarzacz muzyki WrapPlayer zastąpi Ci radio

Nietypowy odtwarzacz muzyki WrapPlayer zastąpi Ci radio

28.05.2015 13:11, aktual.: 29.05.2015 09:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacja WrapPlayer (Beta) jest nietypowym odtwarzaczem muzyki. Czemu nietypowym? Oprócz możliwości słuchania ulubionej muzyki, dostajemy niewielki czytnik treści. Dzięki temu rozwiązaniu możemy być na bieżąco z najnowszymi informacjami i nie musimy skazywać się na utwory puszczane w danej stacji radiowej.

Słuchając radia nie możemy wybrać konkretnych utworów, musimy słuchać tych narzuconych nam przez stację radiową. Natomiast jeśli skorzystamy z tradycyjnego programu do odtwarzania muzyki znajdującej się na w smartfonie, to nie usłyszymy najnowszych informacji. Musimy wówczas przykładowo przeczytać najnowsze wiadomości na jakimś serwisie. Nie zawsze jest to możliwe, w końcu podczas biegania czy prowadzenia samochodu patrzenie w ekran smartfona mogłoby skończyć się tragicznie.

Obraz

Nie musimy jednak skazywać się na muzykę z radia, aby być na bieżąco z informacjami. Z pomocą przychodzi nam polska, darmowa aplikacja – WrapPlayer (Beta). Mamy do czynienia z odtwarzaczem muzyki, który został połączony z niewielkim klientem treści. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy słuchać naszej ulubionej muzyki, która co jakiś czas będzie przerywana głosowymi wiadomościami z interesujących nas dziedzin. Niestety obecnie nie mamy możliwości dodawania własnych źródeł, musimy ograniczyć się do tych wybranych przez twórców. Zostały one podzielone na kilka grup, wśród których znajdziemy Wiadomości ogólne, Sport czy Technologie. Podawanie wiadomości ograniczone jest tylko do przeczytania tytułu. W związku z tym jeśli zainteresuje nas dana informacja, to będziemy musieli sami przeczytać cały tekst. Jednak krótki komunikat dla wielu osób będzie lepszą opcją niż przeczytanie całej treści, zwłaszcza jeśli tekst jest dość długi.

Interfejs nie zachwyca, aplikacja wygląda prosto, nawet trochę za prosto. Dostępnych opcji konfiguracji jest niewiele, a więc w wielu przypadkach musimy przyzwyczaić się do domyślnych ustawień. Do czytania tytułów wymagany jest odpowiedni język dla systemowego syntezatora mowy. Jeśli go nie macie, nie musicie się martwić, system powinien zaoferować możliwość pobrania odpowiedniego pakietu.

Należy pamiętać, że WrapPlayer jest obecnie w wersji beta, a więc mogą pojawić się problemy z jego działaniem. Twórcy chcą rozwijać aplikację zgodnie z oczekiwaniami użytkowników, a więc proszą o komentarze i wskazówki, które mają im w tym pomóc. Idea jest naprawdę ciekawa i z tego nietypowego odtwarzacza może wyrosnąć jedna z lepszych aplikacji. WrapPlayer (Beta) w wersji na Androida pobierzecie z naszej bazy aplikacji.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)