Nintendo SNES mini – współczesna wersja konsoli na Gwiazdkę 2017

Nintendo SNES mini – współczesna wersja konsoli na Gwiazdkę 2017

Nintendo SNES mini – współczesna wersja konsoli na Gwiazdkę 2017
Oskar Ziomek
20.04.2017 10:34, aktualizacja: 20.04.2017 10:46

Fani sprzętu Nintendo, którzy niedawno mogli poczuć się zawiedzeni po informacji o zaprzestaniu produkcji konsoli NES mini, mogą mieć powód do radości. Jak wynika z doniesień, firma pracuje właśnie nad kolejnym urządzeniem Nintendo Classic Mini, Super Nintendo Entertainment System, lub prościej: współczesnej wersji konsoli SNES mini, której premiera miałaby nastąpić w okresie świątecznym, w grudniu bieżącego roku.

SNES: jak uzyskać najlepszą jakość obrazu w parze z LCD TV HD

Ponieważ liczyć można na obsługę dużo większej liczby ciekawszych gier, niż w przypadku NES-a, o zainteresowanie produktem nie trzeba się będzie zapewne martwić, co powinno stanowić istotną wskazówkę dla producenta. To ważne, ponieważ w przypadku poprzedniej konsoli zainteresowanie przerosło oczekiwania, co skutkowało szybkim znikaniem produktu z magazynów.

Wśród gier, w jakie będzie można zagrać na konsoli SNES, spodziewać się można między innymi: Super Metroid, Super Mario Kart, Super Mario World, Earthbound, Star Fox, Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars, Square's Chrono Trigger oraz Secret of Mana.

NES Classic Edition miała premierę w ubiegłym roku
NES Classic Edition miała premierę w ubiegłym roku

Najprawdopodobniej, podobnie jak w przypadku poprzedniej konsoli, również w tym wypadku Nintendo zdecyduje się na stworzenie zestawu gotowego do grania, włącznie z preinstalowanymi grami. Jeśli doniesienia okażą się słuszne, fani retrogrania mogą już szykować list do Mikołaja.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)