no$GBA 3.02

Strona główna Windows Emulatory Konsole
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NO$GBA to darmowy emulator, dzięki któremu uruchomisz gry z Nintendo DS i Game Boy Advance na komputerze z systemem Windows bez konieczności posiadania wspomnianych konsol przenośnych.

Opisywane narzędzie jest najbardziej kompatybilne ze wszystkich dostępnych na rynku z komercyjnymi ROMami DS. Producent rozwija je od kilkunastu lat, sukcesywnie publikując nowe wersje aplikacji. NO$GBA może pochwalić się minimalistycznym i intuicyjnym interfejsem użytkownika – uruchamianie gier za pomocą tego emulatora przebiega niezwykle szybko i bezproblemowo.

NO$GBA zawiera wiele opcji dostosowywania związanych z wyświetlaniem obrazu, grafiką, dźwiękiem, trybem pracy i sterowaniem. Kontrolowanie postaci w grach jest możliwe za pomocą gamepada/joysticka bądź też klawiatury. Zanim zaczniemy zabawę będziemy mogli przypisać poszczególne akcje pod wybrane klawisze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybki
Ma problemy z mgłą w grach gba
ocena użytkownika
01.06.2014 20:55 • Recenzja do wersji 2.6a

Do romów .gba parę razy lepszy jest Visual Boy Advance, szczególnie z opcją Link, dzięki której możliwa jest wymiana pokemonami, bo nie ma co ukrywać- to główny powód grania w romy z tej platformy Nintendo :)