Nakarm psa z OLX – o co chodzi? Właśnie ruszyła 12. edycja

fot. YouTube / OLX
fot. YouTube / OLX
Redakcja

09.12.2019 15:36

W poniedziałek 9 grudnia OLX rozpoczął 12. edycję akcji "Nakarm Psa". Tłumaczymy na czym polega, jak wziąć w niej udział i do kiedy potrwa.

"Nakarm psa" to forma kampanii promocyjnej serwisu ogłoszeniowego OLX, który zobowiązuje się wysłać do schroniska 20 kg karmy dla każdego psa, który uzyska od internautów 5 tys. głosów. Akcja realizowana jest poprzez witrynę OLX lub aplikację mobilną, ale wziąć w niej udział możesz tylko z poziomu smartfonu lub tabletu.

Aby zagłosować na wybrane zwierzę, trzeba wejść na stronę OLX lub uruchomić aplikację mobilną, zalogować się na swoje konto, a następnie odnaleźć i kliknąć ikonkę z psią łapką.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na ekranie ukaże się wówczas lista oczekujących na pomoc czworonogów. Wystarczy wybrać jednego i używając ikonki z kością, oddać głos. Pasek procentowy pokazuje postęp na drodze do celu. Dziennie możesz oddać tylko jeden głos.

"Nakarm psa" – do kiedy?

Kampania ma potrwać do 18 grudnia włącznie. W tym czasie każdy internauta ma możliwość oddania jednego głosu w ciągu doby.

– W poprzednich edycjach wspólnie nakarmiliśmy już 900 psów i 70 kotów z 24 schronisk, przekazując im w sumie 26 ton karmy – informuje rzecznik prasowy OLX, zachęcając do wzięcia udziału. Poniżej możecie zobaczyć krótką relację wideo.

Nakarm psa z OLX - relacja z przekazania karmy

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)