Nokia Normandy to smartfon oparty na Androidzie z interfejsem Modern

Nokia Normandy to smartfon oparty na Androidzie z interfejsem Modern14.01.2014 19:28
Nokia Normandy to smartfon oparty na Androidzie z interfejsem Modern

Historia Nokii Normandy jest coraz bardziej dziwna i zagadkowa. Finowie, jak i oczywiście Microsoft, do tej pory nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli istnienia tego urządzenia. Nie przeszkadza to jednak w tym, aby do sieci przeciekały nowe informacje na ten temat. Wiele mówi się o tym, że premiera Nokii Normandy nie została wcale odłożona, a co więcej prezentacji smartfonu Finów na Androidzie może być już blisko.[img=a2]Ostatnio zostaliśmy zarzuceni kilkoma nowymi zdjęciami i grafikami Nokii Normandy. Evleaks opublikował ekran startowy, który na myśl przywodzi interfejs metro znany chociażby z Windows Phone. Znajdziemy tutaj kafelki, proste ikony i pionowe przewijanie. Nadal jest to jednak tylko nakładka na mocno zmodyfikowana wersję Androida, bez dostępu do Google Play.

Kolejne zdjęcia przedstawiają prototyp Normandy podczas uruchomienia i w menu głównym. Więcej jest już tutaj podobieństw do prostego interfejsu z Ashy, niż do elementów znanych z mobilnego Windowsa. Dual SIM i niska jakość wyświetlacza oraz obudowy wskazują, iż będzie to smartfon skierowany na rynek urządzeń budżetowych.

350045968995215297

Nieoficjalnych informacji i zdjęć Normandy przybywa. Coraz głośniej mówi się, że Nokia na Androidzie zostanie zaprezentowana na Mobile World Congress (MWC) 2014, który będzie odbywał się na przełomie lutego i marca. Jeśli przecieki się potwierdzą, użytkownicy niezadowoleni z przejścia Nokii na Windows Phone będą mogli dostać smartfon od Finów z upragnionym „Androidem”.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)