Nowość w aplikacji PanParagon. Ominiesz drukowanie paragonu

Nowość w aplikacji PanParagon. Ominiesz drukowanie paragonu

PanParagon wprowadza nową funkcję
PanParagon wprowadza nową funkcję
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Oskar Ziomek
09.11.2023 07:43

PanParagon, aplikacja do przechowywania paragonów, otrzymała istotną aktualizację. Od teraz użytkownicy mogą korzystać z nowej funkcji o nazwie "dodaj e-paragon", która umożliwia pobieranie elektronicznego dowodu zakupu bezpośrednio z kasy do telefonu, eliminując konieczność drukowania paragonu na papierze.

Twórcy aplikacji PanParagon udostępnili również wersję aplikacji na smartwatche. To przełomowe rozwiązanie, które ma potencjał do zrewolucjonizowania codziennych zakupów. Antonina Grzelak, reprezentująca twórców aplikacji PanParagon, informuje, że aplikacja jest już zintegrowana z systemem Ministerstwa Finansów. Dzięki temu użytkownicy mają gwarancję możliwości pobierania e-paragonów bezpośrednio z kas sklepowych do aplikacji. Cały proces będzie przebiegać bez marnowania papieru.

Cały proces jest prosty, bezpieczny i wygodny. Od teraz użytkownik ma możliwość wygenerowania indywidualnego kodu identyfikacyjnego bezpośrednio w aplikacji PanParagon. Następnie można go łatwo zeskanować przy kasie, dzięki czemu e-paragon zostanie przesłany, wyświetlony i zapisany w aplikacji PanParagon.

Nowości w aplikacji PanParagon
Nowości w aplikacji PanParagon© Materiały prasowe

Wystarczy wejść w kafelek "dodaj e-paragon", a następnie wybrać opcję "wygeneruj identyfikator do e-paragonów". Po wykonaniu tych dwóch prostych kroków ukaże się stały, indywidualny kod do pobierania e-paragonów. Osoby, które na co dzień korzystają ze smartwacha będą mogli pobierać e-paragony przez zegarek.

Wystarczy pobrać aplikację na telefon, który jest połączony jest ze smartwatchem, a następnie przejść przez ścieżkę umożliwiającą pobieranie e-paragonów. Po kliknięciu w ikonę aplikacji na zegarku pojawi się identyfikator, który wystarczy zeskanować przy kasie, by elektroniczny dowód zakupu znalazł się na koncie użytkownika.

"Udostępniona nowa wersja aplikacji z rozszerzeniem na smartwache to duży krok w kierunku przyszłości i ukłon w stronę ekologii. Łącznie z drukami, które trafiają do klientów (lub do kosza) możemy mówić o milionowej skali i to tylko w obrębie naszego kraju. E-paragony w dużym stopniu rozwiązują problem generowania dodatkowych śmieci" – zauważa Antonina Grzelak z aplikacji PanParagon.

Aplikacja PanParagon jest już w pełni przygotowana na zmiany, jakie mają nadejść w sklepach stacjonarnych. Jedyną rzeczą, na którą jeszcze musimy poczekać, jest gotowość kas sklepowych. Nie ma jeszcze dokładniej informacji, kiedy nastąpi integracja wszystkich kas z HUB-em Ministerstwa Finansów, zmiany w tym zakresie wprowadzane są stopniowo. Warto jednak już teraz zaznajomić się z nowym systemem i pytać o możliwość pobierania e-paragonów w swoich sklepach.

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)