Nowości w dziale Online - testy na prawo jazdy

Nowości w dziale Online - testy na prawo jazdy

27.09.2012 18:00, aktualizacja: 27.09.2012 23:59

Egzamin na prawo jazdy dla wielu wiąże się z ogromnym stresem, a nauka obowiązujących przepisów ruchu drogowego nie dla każdego jest łatwa i przyjemna. W naszym dziale Online udostępniliśmy zestaw aplikacji, które nie tyle wspomogą przygotowania do egzaminu w części teoretycznej, co również pozwolą sprawdzić stan naszej wiedzy.

Obraz

Pierwszą i najciekawszą naszym zdaniem aplikacją, która zadebiutowała w tym tygodniu jest PrawoJazdy.com.pl - Testy na prawo jazdy (kat. A, B, C, D). Umożliwia ona wspomaganie nauki i przygotowań do teoretycznej części egzaminu na prawo jazdy kategorii A, B, C lub D, pozwalając przy tym na przeprowadzenie w domowym zaciszu przykładowego egzaminu teoretycznego z wykorzystaniem zestawu pytań i standardów egzaminacyjnych (zakres materiału, liczba pytań, czas na odpowiedź oraz sposób oceny) zgodnych z zasadami egzaminu państwowego. Każdy z zestawów egzaminacyjnych zawiera 18 losowych pytań, a całkowity czas na rozwiązanie testu to 30 minut. W dowolnej chwili użytkownik może wrócić do wybranego pytania i zmienić odpowiedź. Po zakończeniu testu aplikacja wyświetla jego wynik i liczbę poprawnych odpowiedzi, umożliwiając również ich podgląd.

Obraz

Kolejną nowością w dziale Online jest PortalNaukiJazdy.pl - Testy na prawo jazdy, aplikacja, która jako jedyna pozwala na przygotowania do egzaminu (na kategorie A, B, C, D i T) w dwóch trybach - nauki oraz egzaminu. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla osób dopiero rozpoczynających naukę przepisów ruchu drogowego i pozwala im swobodnie przeglądać i udzielać odpowiedzi na losowe pytania lub rozwiązywać testy z wybranych kategorii, a także podglądać poprawne odpowiedzi. Z kolei tryb drugi daje możliwość symulowania testu, z jakim przyjdzie nam się spotkać w części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy. Ostatnia z udostępnionych w tym tygodniu aplikacji - Testy na prawo jazdy kat. B, dedykowana jest osobom przygotowującym się do egzaminu na prawo jazdy, uprawniające do prowadzenia samochodu osobowego. Oferuje ona identyczną funkcjonalność co wspomniane wcześniej aplikacje, umożliwiając m.in. przeprowadzenie przykładowego testu egzaminacyjnego, przeglądanie poprawnych odpowiedzi itp.

Zwolenników standardowego oprogramowania tego typu zachęcamy do odwiedzenia działu PROGRAMY -> Edukacja i nauka -> Nauka jazdy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)