Nowości w portalu dobreprogramy - odzyskiwanie danych

Nowości w portalu dobreprogramy - odzyskiwanie danych

09.06.2012 11:50, aktualizacja: 17.04.2013 23:17

Straciliście cenne dane na dysku twardym w wyniku awarii komputera bądź przypadkowo sami je wykasowaliście? Szukacie sposobu lub specjalnego oprogramowania, aby je przywrócić? Skorzystajcie z darmowych aplikacji przeznaczonych do odzyskiwania ważnych danych, które w mijającym tygodniu poszerzyły kategorię Odzyskiwanie danych.

Wise Data Recovery to darmowa aplikacja przeznaczona do odzyskiwania utraconych danych. Bezpiecznie i skutecznie wyszukuje, a także odzyskuje utracone pliki, które zostały celowo wykasowane przez użytkownika (przy użyciu kosza systemowego) lub usunięte w wyniku awarii dysku twardego. Oprócz tego bez żadnych problemów odzyskuje niemal wszystkie rodzaje plików. Wśród nich warto wymienić między innymi dokumenty (DOC, XLS, TXT), zdjęcia (JPG, PNG, GIF), a także filmy i muzykę. Wise Data Recovery przywraca usunięte dane z dysków twardych lub pozostałych nośników danych podłączanych przez złącze USB (pendrive, karty pamięci orz zewnętrzne dyski twarde). W dodatku jest bardzo prosty w obsłudze, a wszystkie czynności wykonujemy zaledwie kilkoma kliknięciami myszki.

Handy Recovery to łatwe w użyciu oprogramowanie do odzyskiwania danych, które zostały celowo usunięte przez użytkownika lub przypadkowo skasowane z dysku twardego. Aplikacja charakteryzuje się prostym i intuicyjnym interfejsem, zawierającym wszystkie najważniejsze opcje i narzędzia wspomagające odzyskanie utraconych plików. Handy Recovery umożliwia wyszukiwanie plików według nazwy, a także pozwala na przywracanie całych struktur katalogów wraz z ich zawartością. Przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania danych, w programie należy wybrać i zaznaczyć poszczególne partycje na dysku, z których zamierzamy przywrócić brakujące pliki. Następnie aplikacja dokona dogłębnej analizy wszystkich zaznaczonych partycji i wyświetli pełną listę usuniętych plików i folderów, które będzie można w prosty sposób przywrócić. Program obsługuje następujące systemy plików: FAT16, FAT32, NTFS oraz NTFS 5. Poza programami przeznaczonymi do odzyskiwania danych proponujemy zwrócenie uwagi również na inne interesujące nowości, które pojawiły się na łamach naszego portalu: Comodo BackUp rozbudowane i bezpłatne oprogramowanie służące do tworzenia kopii zapasowych danych przechowywanych na dysku twardym komputera, Action! - Action! uniwersalny program do nagrywania sekwencji wideo z gier, pulpitu lub dowolnego fragmentu ekranu, Startup Delayer - niewielkie oprogramowanie do zarządzania aktywnymi procesami oraz wszelkimi aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym, Free Video Dub - darmowy program do edycji plików wideo

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)