Nowy AdwCleaner usunie jeszcze więcej niechcianych dodatków w przeglądarce i systemie

Nowy AdwCleaner usunie jeszcze więcej niechcianych dodatków w przeglądarce i systemie

Nowy AdwCleaner usunie jeszcze więcej niechcianych dodatków w przeglądarce i systemie
Redakcja
28.07.2014 15:02, aktualizacja: 28.07.2014 15:16

Niekiedy przychodzi potrzeba skorzystania z narzędzia, które usuwa szkodliwe i niechciane dodatki. Jest to czynność typowa przy wszelkiego rodzaju interwencjach u użytkowników domowych, którzy najczęściej nie obserwują, co tak naprawdę instalują. W takich sytuacjach nieocenionym narzędziem staje się AdwCleaner – niewielki program o dużych możliwościach, który automatyzuje usuwanie śmieci. Jego najnowsza wersja 3.300 przynosi nie tylko regularną aktualizację bazy, ale również wykrywanie kilku coraz popularniejszych zagrożeń.

Obraz

Nowa odsłona to możliwość detekcji kilku już nie najnowszych, lecz wciąż szeroko rozpowszechnionych programów z kategorii PUP. AdwCleaner pozwala na wykrycie i usunięcie zagrożeń: Crossrider, Multiplug, Tuto4PC, Skintrim, AdPeak, IIIyx, Smabreel, oraz DownloadProtect. Niektóre systemy antywirusowe wykrywają je i automatycznie usuwają, inne akceptują istnienie tego typu oprogramowania na komputerze użytkownika, ograniczając się do walki z wirusami. Oprócz AdwCleanera dobrymi narzędziami czyszczącymi i skanującymi są również Malwarebytes Anti-Malware i HitmanPro, jakie również znajdziecie w bazie aplikacji naszego serwisu.

AdwCleaner to jedno z najlepszych narzędzi, które umożliwiają szybkie i skuteczne usunięcie potencjalnie niechcianego oprogramowania (PUP). Doskonale radzi sobie ono z wszelakiego rodzaju komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy czy zmieniającymi ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami). Jest to program szybki i prosty w użyciu.

Aplikacja uchroni nas również przed szkodnikami wykradającymi nasze poufne dane, choć w żadnym wypadku nie należy traktować jej jako zamiennika systemu ochronnego, a raczej jako dodatek. Narzędzie charakteryzuje się małymi rozmiarami i brakiem konieczności instalacji w systemie. Jest gotowe do użycia tuż po pobraniu, działa jako program przenośny, przez co jest przydatnym programem do umieszczenia np. na pendrivie z narzędziami naprawczymi. Program AdwCleaner w najnowszej wersji znajdziecie w bazie aplikacji naszego serwisu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)