Nowy DVD Fab pod 64-bitowy Windows 7

Nowy DVD Fab pod 64‑bitowy Windows 7

Redakcja
05.09.2009 13:10, aktualizacja: 05.09.2009 16:48

Pojawiło się nowe wydanie programu DVD Fab sygnowane numerem 6.0.6.0. Ze sporych zmian: zaktualizowano silnik nagrywający VSO, który teraz według producenta działa bezproblemowo pod 64-bitową wersją Windows 7. Ponadto zaktualizowano wersje językowe.

W edycji "DVD to DVD" dodano możliwość zapisu nośników DVD-9 z ustawionym limitem 8100 MB jako standard. Odtąd także opcja "PathPlayer" jest domyślnie ustawiona na tak, ze względu na to, że niektóre zabezpieczenia wymagają tego. Poza tym poprawiono problemy z PathPlayer'em - niektóre elementy zostawały "usuwane", przez co nie można było ich odtworzyć. W wersji "Blu-ray to Blu-ray" wprowadzono pełną obsługę AACS MKB14. Oprócz tego poprawiono problem z otwieraniem płyt z dużą ilością plików m2ts. Ponadto zlikwidowano trudności z odtwarzaniem płyt z plikami .jar zawartych w katalogach BDMV/JAR.

W samym trybie "DVD to mobile" zmieniono wygląd interfejsu oraz dodano możliwość dokonania konwersji tylko za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto wydzielono osobne okno na "Mobile Task Queue". Nowością jest także automatyczne dodawanie paska nawigacji czy też menu, dla urządzeń, które potrafią je obsługiwać. Poza tym naprawiono problem z konwersją plików NDS (sporadycznie program się zawieszał).

Wersję testową programu DVDFab Platinum 6.0.6.0 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Nagrywanie płyt CD/DVD/BD.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)