Nowy Telegram dostępny z funkcją zapisywania wiadomości

Nowy Telegram dostępny z funkcją zapisywania wiadomości

Nowy Telegram dostępny z funkcją zapisywania wiadomości
Jan Mentel
15.11.2017 19:13

Telegram doczekał się nowego wydania. W wersji oznaczonej numerem 4.5 ulepszono przede wszystkim funkcję wysyłania fotografii oraz filmów. Od teraz można oznaczać także ważne wiadomości, które następnie trafią do folderu Saved Messages, czyli schowka w chmurze. Znacznie poprawiono również narzędzia wyszukiwania.

Telegram pozwala teraz na wygodniejsze wysyłanie wielu plików audio i wideo. Maksymalnie do jednej wiadomości można dołączyć 10 załączników, które wygodnie pogrupujemy z wykorzystaniem widoku miniaturek. Po wysłaniu wiadomość, do której dołączymy kilka fotografii, odbiorca otrzyma tylko jedno powiadomienie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Kolejnym usprawnieniem jest możliwość ustawiania kolejności wysyłanych fotografii bądź filmów. Także samo przeglądanie zdjęć ma być łatwiejsze — w trybie pełnoekranowym na dolnym pasku wyświetlą się miniaturki zdjęć pochodzących z tego samego albumu.

Najprzydatniejszą nowością w nowej wersji aplikacji jest jednak folder zapisanych wiadomości, gdzie możemy przetrzymywać nie tylko ważne wiadomośc, ale także przesłane multimedia. Folder umieszczony jest nad listą naszych konwersacji. Dodatkowo każda z zapisanych wiadomości posiada przycisk, który przeniesie nas bez potrzeby przewijania całego czatu do danego wątku.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Najnowsza wersja komunikatora Telegram z funkcją zapisywania wiadomość oraz wysyłania albumów dostępna jest w wersji na Androida oraz iOS-a w naszej bazie programów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)