Nowy Telegram lepiej obchodzi cenzurę, pozwala podmienić obrazki w wiadomościach

Nowy Telegram lepiej obchodzi cenzurę, pozwala podmienić obrazki w wiadomościach

28.06.2018 11:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dobrze zabezpieczony komunikator Telegram dostał właśnie sporą aktualizację. Na liście zmian znalazły się między innymi nowe możliwości edycji wiadomości, w tym możliwość podmiany multimediów.

Interfejs nowego Telegrama pozwala między innymi oznaczyć całą rozmowę jako przeczytaną lub nieprzeczytaną z menu kontekstowego, które można wywołać przytrzymując rozmowę. Podczas edycji wiadomości możemy skorzystać z możliwości tworzenia odnośników pod słowami, tak samo jak na stronach internetowych. Tę możliwość znajdziemy w menu formatowania. Ponadto, jeśli zdarzy nam się wysłać nie ten obrazek co trzeba, w edycji wiadomości można go podmienić i dopisać do niego komentarz, bez usuwania wiadomości i wysyłania prawidłowego zdjęcia ponownie. Można też zrezygnować z wysyłania wiadomości, zanim zostanie wysłana, co może zdarzyć się przy problemach z łączem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Przy wysyłaniu innym użytkownikom wizytówek kontaktów można wybrać, które pola vCard zostaną przesłane. Ciekawostką jest możliwość odsłuchiwania wiadomości głosowych i wideo w przyspieszonym tempie. Służy do tego tryb 2X odtwarzania. Twórcy komunikatora postarali się nawet, by nadawca wiadomości nie brzmiał, jakby przed nagraniem wdychał hel i w większości przypadków się to sprawdza.

Opis zmian w Google Play wymienia także poprawione obchodzenie cenzury, ale nie znamy szczegółów. Wpis przedstawiający nowości nie wspomina o takich poprawkach.

Nowości możemy już przetestować w aplikacji Telegram 4.8.10 dla Androida i 4.8.3 dla iOS-a. Możliwe, że jeszcze nie wszystkie funkcje zostały uruchomione w Polsce – podczas testów udało się nam skorzystać tylko z części nowości.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)