Nowy WebSite X5 z nowoczesnym interfejsem i bardziej intuicyjną obsługą (aktualizacja)

Nowy WebSite X5 z nowoczesnym interfejsem i bardziej intuicyjną obsługą (aktualizacja)

01.10.2014 20:07, aktual.: 03.10.2014 18:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Incomedia udostępniła dzisiaj nową wersję swojego flagowego produktu o nazwie WebSite X5 kierowanego do mniej doświadczonych webmasterów i umożliwiającego wygodne tworzenie stron WWW, a także sklepów internetowych oraz blogów. Oprogramowanie poza odświeżonym interfejsem graficznym wprowadza również szereg usprawnień i nowości w narzędziach do zarządzania różnego typu obiektami, formularzami, blogami, księgami gości czy kanałami RSS.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Korzystając z 11. odsłony programu już na pierwszy rzut oka dostrzeżemy nowy, przeprojektowany interfejs graficzny, który zdaniem twórców odpowiada najnowszym trendom i daje większą swobodę pracy w przestrzeni roboczej projektu. Modyfikacjom poddano także kreator, który nadal składa się z 5 prostych kroków, jednak jego obsługa jest prostsza i bardziej intuicyjna. Program dysponuje nowym mechanizmem zarządzania wzorcami i odświeżoną biblioteką podstawowych motywów graficznych. Nie zabrakło również możliwości definiowania własnych układów strony.

Nowy WebSite X5 wprowadza usprawnienia w narzędziach do zarządzania obiektami, stylami układów strony, wbudowanym edytorze tekstu i grafiki, galeriami zdjęć oraz obrazów, a także formularzy e-mail. Aplikacja daje możliwość planowania publikacji artykułów na stronie, obsługi komentarzy czytelników, stosowania różnych efektów przejść dla grafiki i filmów, zarządzania produktami w ofercie sklepów i weryfikacji kuponów rabatowych. Zmianom i ulepszeniu poddano także funkcje ręcznego edytora kodu i optymalizacji SEO. Więcej szczegółowych informacji na temat nowości znaleźć można na stronie producenta.

Najnowsza wersja narzędzia WebSite X5 dostępna jest do pobrania z naszej bazy oprogramowania. Poza bogatą w funkcje edycją komercyjną udostępniamy również edycję bezpłatną.

Konkurs!

Mamy dla Was do rozlosowania 5 kluczy licencyjnych do programu WebSite X5 Evolution. Co należy zrobić by wziąć udział w losowaniu? Wystarczy posiadać konto w portalu dobreprogramy i skomentować poniżej materiał do końca jutrzejszego dnia. Losowanie odbędzie się 3 października, a wyłonione osoby znajdą klucze w swoich profilach.

Aktualizacja, 03.10.2014 18:25

Wśród szczęśliwców, którzy otrzymają od nas klucze licencyjne na program WebSite X5 Evolution znaleźli się: marson1, japimacho, proktor37, taniu oraz wojok040. Gratulujemy! Licencje pojawią się w Waszych profilach dzisiaj wieczorem lub najpóźniej jutro.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (118)