NVIDIA SHIELD – jak mały tablet sprawił, że zapomnieliśmy o kieszonkowych konsolach

NVIDIA SHIELD – jak mały tablet sprawił, że zapomnieliśmy o kieszonkowych konsolach31.03.2015 22:40
NVIDIA SHIELD – jak mały tablet sprawił, że zapomnieliśmy o kieszonkowych konsolach

Pomimo całej sympatii, jaką mamy do konsol, przyznajemy, żeostatnio się nam one kurzą. Poszukując nowego sprzętu do rozrywkiwypróbowywaliśmy różne zabawki, lepsze i gorsze – ale jakośnie mogące nas do końca zaspokoić. Ostatnio do redakcji trafiłjednak tablet od Nvidii, który spodobał się chyba wszystkim.Przechodząc z rąk do rąk był tak rozchwytywany, że ukończeniejego testu okazało się bardzo trudne. Czy spodoba się także Wam?

Pewnie wiecie, że NVIDIA już w maju do swojej oferty wprowadzi kolejneurządzenie marki SHIELD, stacjonarną konsolkę z niezwykle wydajnymprocesorem Tegra X1. My póki co dostaliśmy do zabawy urządzenie zpoprzednią wersją Tegry, czipem K1, ale i tak wywarło na nas sporewrażenie. Jest to bowiem zarówno świetny, wygodny w użyciu tabletz Androidem, jak i znakomita przenośna konsolka do gier, którą popodłączeniu do telewizora może też posłużyć zarówno jakokonsola stacjonarna, jak i urządzenie do strumieniowania gier zpeceta stojącego w innym pomieszczeniu.

Siłami Anny, Pawła, Krzysztofa i Rafała powstało poniższewideo, w którym przybliżyliśmy nasze pierwsze impresje.

Bardziej szczegółowo tablet Nvidii opiszemy na naszych łamachjuż niebawem, w kompleksowym teście. Sprawdzimy też, jak radząsobie gamingowe usługi „zielonych”. Póki co możemy powiedziećjedno: rynek konsol wcale nie kończy się na PlayStation, Xboksie ipodupadającym sprzęcie Nintendo. NVIDIA ma spore szanse zapewnićsobie na nim bardzo mocne miejsce.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)