bDUyvXjF
O&O ShutUp10 ikona

O&O ShutUp101.8.1420

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

O&O ShutUp10 to darmowy program dla użytkowników systemu operacyjnego Windows 10, który ochroni ich prywatność w trakcie korzystania z najnowszej wersji popularnych "okienek". Nie wymaga instalacji - można go uruchomić natychmiast po pobraniu.

bDUyvXjH

Na co pozwala O&O ShutUp10?

  • dostosowywanie ustawień systemu Windows związanych z zabezpieczeniami
  • ochronę prywatności użytkownika podczas codziennego korzystania z komputera
  • kontrolę usług związanych z lokalizacją
  • blokowanie mechanizmów przekazywania do firmy Microsoft danych użytkownika oraz danych diagnostycznych

Dezaktywacja zbędnych funkcji Windows 10

Windows 10 zawiera wiele zbędnych funkcji, które są domyślnie włączone po zainstalowaniu tego systemu operacyjnego, jak również wysyła do Microsoftu informacje na temat lokalizacji geograficznej użytkownika. O&O ShutUp10 pozwala na wyłączenie wspomnianych dodatków, dezaktywację mikrofonu i kamerki, jak również uniemożliwia systemowi pozyskiwanie danych na nasz temat w celu wyświetlania spersonalizowanych reklam.

Windows Update pod kontrolą użytkownika

O&O ShutUp10 likwiduje także problem związany z automatycznymi aktualizacjami (Windows Update) systemu operacyjnego Windows 10, które są wysyłane do innych komputerów (nasz pełni rolę serwera) – w ten sposób nowe "okienka" spowalniają działanie poszczególnych komputerów oraz Internetu.

Banalna obsługa pomimo braku polskiej wersji językowej

Narzędzie oferuje czytelny i przejrzysty interfejs. Lista opcji dostępnych w programie O&O ShutUp10 została podzielona na następujące kategorie: ochrona, prywatność, lokalizacja, zachowania użytkownika, Windows Update i pozostałe. Klikając na daną funkcję wyświetlimy szczegółowe informacje na temat jej działania. Włączymy ją lub wyłączymy za pomocą jednego przesunięcia myszką.

Jakie wersje Windowsa 10 są wspierane?

Najnowsza odsłona programu O&O ShutUp10 wspiera wszystkie edycje Windowsa 10 do wersji 1909.

Warto również nadmienić, iż opisywane narzędzie jest w pełni darmowe, zarówno do zastosowań domowych, jak również w firmach czy różnego typu organizacjach.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
O&O ShutUp10 1.8.1420wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.532 oceny
Liczba pobrań46 870
Data aktualizacji30 mar 2021
Rozmiar pliku1.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
O&O ShutUp10 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUyvXkm
bDUyvXkD