Odtwarzacz ALLPlayer staje się lżejszy – dostępna nowa wersja Lite

Odtwarzacz ALLPlayer staje się lżejszy – dostępna nowa wersja Lite
Oskar Ziomek

14.02.2018 16:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Sieci pojawił się ALLPLayer 7.7 Lite. To pierwsza wersja, w której priorytetem dla twórców było usprawnienie jej pod kątem optymalizacji. Nowy program nie jest alternatywą dla normalnego wydania, ale regularną, nową wersją. Od teraz odtwarzacz ma być po prostu lekki i bardziej responsywny na co dzień.

Jak informują twórcy, program został gruntownie przebudowany, co w ma poskutkować znacznym przyspieszeniem podczas pracy. Uruchamianie aplikacji może być nawet dziesięciokrotnie szybsze. Osiągnięto to między innymi dzięki wyeliminowaniu z interfejsu zbędnych i obciążających aplikację elementów graficznych.

Obraz

Zmiany pod kątem szybkości to jednak nie wszystko. Aplikacja powinna sobie także dużo lepiej radzić z obsługą plików. W programie pojawił się nowy mechanizm rozpoznawania nagrań, co przekłada się na szybsze uruchomienie dekodowania przy użyciu dostępnych kodeków. Poprawki dotyczą także wyszukiwarki, która dostępna jest z poziomu głównego ekranu odtwarzania oraz katalogu stacji radiowych, które podzielono zgodnie z lokalizacją.

Wyszukiwarka dostępna jest już na ekranie odtwarzania.
Wyszukiwarka dostępna jest już na ekranie odtwarzania.

Usprawnienia dotyczą także funkcji pobierania napisów do filmów dzięki serwisowi Napisy24. Twórcy zwracają uwagę, że przebudowany ALLPlayer poradzi sobie z odtworzeniem każdego pliku, w tym w 4K oraz w najnowszych, popularnych w Sieci formatach. Najnowsza wersja ALLPlayera jest już dostępna do pobrania za pośrednictwem naszego katalogu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (108)