bEqHeBKd
OE Classic ikona

OE Classic3.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OE Classic to klient poczty elektronicznej, który może stanowić ciekawą alternatywę dla bardziej zaawansowanych programów, jak Outlook czy Mozilla Thunderbird.

bEqHeBKf

Twórcy nie chcieli wprowadzać rewolucji, ale stworzyć program, który znajdzie zastosowanie zarówno wśród mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. OE Classic dzieli wiadomości e-mail na rozmaite kategorie – mamy dostęp do skrzynki nadawczej i odbiorczej, wysłanych i usuniętych wiadomości. Każda z nich została opatrzona kluczowymi informacjami (temat, nadawca, odbiorca, dzień i godzina oraz typ konta). Użytkownik otrzymuje do dyspozycji także opcję zarządzania kontaktami.

Narzędzie charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem i prostotą użytkowania, a ponadto nie obciąża procesora i pamięci operacyjnej komputera. OE Classic zawiera liczne opcje umożliwiające dostosowanie pracy programu do preferencji odbiorcy, dzięki czemu można jednocześnie obsługiwać wiele kont e-mail i grup dyskusyjnych oraz definiować informacje na ich temat (POP i SMTP).

OE Classic oferuje możliwość nie tylko przeglądania wiadomości przenoszenia ich do innych folderów, ale także drukowania wybranych e-maili. Nie zabrakło – rzecz jasna – także funkcji pozwalającej na zapisywanie załączników na dysku twardym komputera.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
OE Classic 3.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentZvonko Tesic
Liczba pobrań1 270
Data aktualizacji30 lis 2020
Rozmiar pliku8.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
OE Classic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEqHeBLb