Office 2013 i Office 365 od jutra w sprzedaży

Marcin Paterek

28.01.2013 14:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio niewiele ciekawego działo się w temacie pakietu biurowego Office, ale Microsoft wreszcie przerwał zasłonę milczenia. Za sprawą lakonicznego wpisu dowiedzieliśmy się, że 29 stycznia w nowojorskim Bryant Parku odbędzie się impreza pod hasłem „Time to 365”, podczas której Microsoft oficjalnie uruchomi sprzedaż subskrypcji dla Office 365 i pudełkowych wersji Office 2013.

Najtańszą wersją pakietu jest wyceniony na ok. 279 zł Office 365 dla Studentów, który pozwala przez cztery lata korzystać na dwóch urządzeniach z aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher i Access. Nieco droższy jest Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych, który za kwotę ok. 339 zł umożliwia korzystanie z ww. programów na pięciu urządzeniach przez okres jednego roku. Do obu wersji Microsoft dołącza dodatkowo 20 GB powierzchni w usłudze SkyDrive (w sumie z podstawowym kontem daje to 27 GB na zapisywanie plików „w chmurze”) i 60 min miesięcznie w usłudze Skype na telefony.

Obraz

Licencja dla Office 2013 różni się od Office 365 tym, że jest przypisana do jednego komputera i można korzystać z niej przez cały okres jego eksploatacji, ale nie ma możliwości przeniesienia jej na inne urządzenie. Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów kosztuje ok. 479 zł — za tę kwotę otrzymujemy licencję na programy Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Wyceniony na ok. 899 zł Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dodaje do w stosunku do poprzedniego pakietu program Outlook. Wszystkie aplikacje — Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access i Publisher — dostępne są w najdroższym zestawie, kosztującym ok. 1799 zł Office Professional 2013.

Najnowszy pakiet Office można zdobyć w jeszcze jeden sposób — osoby, które kupią i aktywują starszą edycję w okresie obowiązywania promocji, będą mogły migrować do ściśle określonych wersji. Możliwości tegorocznych aplikacji można wypróbować samodzielnie, pobierając testowy pakiet Microsoft Office 2013 Professional Plus. Oprogramowanie działa przez 60 dni od momentu instalacji.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (78)
Zobacz także