Omijanie korków z aplikacją Mapy Google własnie stało się wygodniejsze

Omijanie korków z aplikacją Mapy Google własnie stało się wygodniejsze

Omijanie korków z aplikacją Mapy Google własnie stało się wygodniejsze
17.10.2016 13:08

Nowa wersja aplikacji Mapy Google na Androida wprowadza szybki dostęp do informacji o natężeniu ruchu w pobliżu naszej lokalizacji. Na ekranie głównym możemy umieścić skrót, który przekieruje nas bezpośrednio do danych o korkach.

Najnowsza aktualizacja aplikacji Mapy Google, podnosząca numerek wersji do 9.39.1, powinna niebawem wylądować w oficjalnym sklepie. W tej kompilacji Google postanowiło skupić się na zapewnieniu użytkownikom szybkiego dostępu do informacji o natężeniu ruchu.

źródło: thenextweb.com
źródło: thenextweb.com

W wersji 9.39.1 po wyświetleniu panelu Natężenie ruchu w pobliżu, aplikacja zaproponuje umieszczenie skrótu do tej funkcji na ekranie głównym. Jeśli się zgodzimy, to zyskamy szybki dostęp do informacji o korkach. Dzięki temu będziemy mogli ominąć zatłoczone drogi i szybciej dostrzec do wyznaczonego miejsca. Całość działa bez konieczności wybierania trasy w nawigacji: wystarczy kliknąć na ikonkę, by wyświetlone zostały mapy z naniesionymi danymi.

Nową funkcję docenią osoby poruszające się po dużych miastach. Przy dobrej znajomości ulic, nie ma sensu wyznaczania trasy za każdym razem. Jednak szybki dostęp do danych o korkach powinien znacząco skrócić czas potrzebny na dotarcie do wybranego miejsca. Jeśli nie chcecie czekać na pojawienie się aktualizacji w oficjalnym sklepie, to tutaj znajdziecie plik APK.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)