On powrócił! Paranoid Android znów dostępny – i to nie tylko na Nexusy

On powrócił! Paranoid Android znów dostępny – i to nie tylko na Nexusy

09.06.2016 16:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnia wersja jednej z popularniejszych modyfikacji Androida – Paranoid Android bazowała na wersji 5.1 i została wydana w lipcu zeszłego roku. Po przejściu głównych programistów do OnePlus, projekt został zawieszony i powoli zaczęliśmy o nim zapominać. Jednak Paranoid Android powrócił, przyniósł ze sobą pokaźną paczkę nowości i znów jest o nim głośno.

Paranoid Android doceniany był za wyjątkowo stabilną pracę oraz za ogromne możliwości personalizacji. Dzięki niemu mogliśmy znacznie zwiększyć użyteczność urządzeń z serii Nexus, bo to właśnie one były najlepiej wspierane. Użytkownicy chcący dokładnej personalizacji smartfonu sięgali właśnie po tę modyfikację Androida.

Fani Paranoid Android nie muszą już szukać alternatywy dla swojej ulubionej modyfikacji Androida. System powrócił wraz z wieloma nowymi elementami. Ulepszeń doczekała się funkcja otwierania aplikacji w okienkach, które możemy dowolnie rozmieszczać na ekranie. Usprawniono również immersive mode, wyciągane menu z nieodebranymi notyfikacjami i szybkimi ustawieniami. Zaktualizowano opcje związane z zaawansowanymi ustawieniami zasilania i zapewniono wsparcie dla aktualizacji Paranoid OTA. To część z wprowadzonych zmian, jest ich znacznie więcej.

Obraz

Duży nacisk zastał położony na uczynienie systemu atrakcyjnym wizualnie. Twórcy skupili się na ikonkach systemowych, zapewnieniu wygodnej interakcji, a nawet zadbano o dobrze wyglądające tapety, mające pasować do całego systemu. Całość bazuje na Androidzie 6.0.

Na liście wspieranych urządzeń przeważają Nexusy: 6P, 5X, 6, 5, 4, 7 2013 i 9. Znajdziemy także produkty OnePlus: One, 2 oraz X. Pojawiły się również wybrane smartfony Sony. Pełną listę wspieranych modeli, a także samą modyfikację, znajdziecie pod tym adresem.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)