Orlen Vitay hitem w telefonach. Polacy "rzucili się" na promocję na paliwo

Orlen Vitay hitem w telefonach. Polacy "rzucili się" na promocję na paliwo

Aplikacja Vitay w sklepie Google Play
Aplikacja Vitay w sklepie Google Play
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
29.06.2022 14:12

Aplikacja Orlen Vitay, która jest niezbędna, by skorzystać z wakacyjnej promocji Orlenu na paliwo, bije rekordy popularności. Zarówno w sklepie Google Play na Androidzie, jak i App Store w przypadku iOS-a, Orlen Vitay jest dziś na pierwszym miejscu wśród darmowych pobieranych aplikacji.

Trudno nie odnieść więc wrażenia, że Polacy "rzucili się" na promocję stacji i chcą kupować paliwo taniej, do czego koniecznie jest zarejestrowanie się w aplikacji Orlen Vitay. Konieczne jest do tego wypełnienie formularza w programie, a w nim podanie m.in. imienia, nazwiska, adresu e-mail i ustalenie hasła logowania. Wówczas użytkownik dołączy do programu lojalnościowego Vitay i w efekcie będzie mógł skorzystać z niższych cen paliw.

O szczegółach zainteresowania Polaków aplikacją Orlen Vitay pisze serwis wirtualnemedia i zwraca przy okazji uwagę, że popularność programu wiąże się nie tylko z pozycją aplikacji na liście popularnych, ale i z utrudnieniami w korzystaniu - prace związane z optymalizacją infrastruktury dopiero trwają.

Orlen Vitay na szczycie listy popularnych aplikacji w Google Play
Orlen Vitay na szczycie listy popularnych aplikacji w App Store

Wolne działanie i czasowe problemy z ładowaniem funkcji w Orlen Vitay nie są jednak przeszkodą dla użytkowników, którzy - jak pokazują statystyki ze sklepów na Androida oraz iOS-a - masowo pobierają nową aplikację. W przypadku Androida program ma już ponad milion pobrań, choć oczywiście istniał na rynku również przed wprowadzeniem wakacyjnej promocji.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (108)