bEgWOFVh
OvuView ikona

OvuView

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OvuView to zaawansowana aplikacja dla kobiet, działająca w trzech trybach – może podawać przewidywane terminy menstruacji bez podawania dni płodnych, może posłużyć jako pomoc przy konserwatywnych metodach antykoncepcji, może też pomóc przy staraniu się o dziecko.

bEgWOFVj

OvuView działa w oparciu o metody objawowo-termiczne rozpoznawania fazy cyklu, takie jak metoda Rötzera, Billingsa, Kippleyów czy metoda angielska. W dzienniczku codziennym należy zapisywać informacje o temperaturze ciała, pozycji szyjki macicy oraz wygląd śluzu. W trybie antykoncepcyjnym lub starania się o dziecko na podstawie tych parametrów obliczony zostanie termin owulacji i „okienko” płodne. W sumie znajduje się tu implementacja 14 metod wyznaczania płodności o różnej skuteczności, biorących pod uwagę różne objawy.

W aplikacji znajdują się także porady edukacyjne, pomagające poznać ciało i reakcje. Wprowadzone dane można przeglądać na wykresach, można również dopisywać każdego dnia informacje o wielu dodatkowych objawach, jak bóle głowy, złe samopoczucie, apetyt czy podwyższone libido.

O wszystkich istotnych terminach aplikacja może powiadomić. Towarzyszą jej dwa widżety i możliwość zabezpieczenia informacji hasłem. Wykresy można wysyłać pocztą, na przykład do lekarza.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSleekbit
Liczba pobrań805
Data aktualizacji20 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
OvuView ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgWOFVO
bEgWOFWf