bEqWpYLF

PaintShop Pro Photo XI11.20 PL

Strona głównaWindowsArchiwumProgramy archiwalnePaintShop Pro Photo XI
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Uznany program firmy Corel, służący do edycji grafiki rastrowej,w szczególności edycji i obróbki cyfrowej fotografii. Paint ShopPro Photo oferuje porównywalne możliwości do liderów w tejdziedzinie m.in. warstwy, konwersję kolorów, rozbudowane operacjena palecie kolorów, obiekty, narzędzia do grafiki wektorowej ioczywiście inne niezbędne narzędzia w każdym szanującym sięprogramie tego typu. Nowości w wersji XI to m.in. nowy organizer zmożliwością wyszukiwania plików w systemie, narzędzie służące dowymiany kolorów obiektów, regulacji głębi ostrości, wygładzaniaskóry, dodano rozmaite kombinacje nowych filtrów, zmienioną obsługępoziomów i krzywych do manipulacji głębią kolorów i kontrastem.Jedną z przydatnych nowości jest możliwość edycji obrazówstworzonych w programach Corel Painter i Corel PainterEssentials.

bEqWpYLH

Paint Shop Pro Photo wyposażony jest w narzędzie do tworzeniamap odnośników, tworzenie interaktywnych przycisków, cięcie obrazóworaz bardzo ciekawe rozwiązanie jakim jest możliwość podglądu iporównania jakości grafiki zapisanej w różnych formatach(współpracując z przeglądarkami). Wyposażony jest w wiele istotnychelementów stworzonych na potrzeby cyfrowej obróbki fotografii.Automatyczna regulacja kontrastu, nasycenia i balansu kolorów,możliwość likwidacji efektu czerwonych oczu. Do ważnych opcjinależy również poprawa jakości zdjęć zapisanych w plikach o dużymstopniu kompresji, a także zautomatyzowane narzędzia służące dolikwidacji uszkodzeń na skanowanych odbitkach czy teżnegatywach.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
PaintShop Pro Photo XI 11.20 PLwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.63 oceny
Liczba pobrań614 784
Data aktualizacji19 mar 2007
Rozmiar pliku137.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEqWpYMD