bEDTOeTF

PaintShop Pro Photo XI11.20 PL

Strona głównaWindowsArchiwumProgramy archiwalnePaintShop Pro Photo XI
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Uznany program firmy Corel, służący do edycji grafiki rastrowej,w szczególności edycji i obróbki cyfrowej fotografii. Paint ShopPro Photo oferuje porównywalne możliwości do liderów w tejdziedzinie m.in. warstwy, konwersję kolorów, rozbudowane operacjena palecie kolorów, obiekty, narzędzia do grafiki wektorowej ioczywiście inne niezbędne narzędzia w każdym szanującym sięprogramie tego typu. Nowości w wersji XI to m.in. nowy organizer zmożliwością wyszukiwania plików w systemie, narzędzie służące dowymiany kolorów obiektów, regulacji głębi ostrości, wygładzaniaskóry, dodano rozmaite kombinacje nowych filtrów, zmienioną obsługępoziomów i krzywych do manipulacji głębią kolorów i kontrastem.Jedną z przydatnych nowości jest możliwość edycji obrazówstworzonych w programach Corel Painter i Corel PainterEssentials.

bEDTOeTH

Paint Shop Pro Photo wyposażony jest w narzędzie do tworzeniamap odnośników, tworzenie interaktywnych przycisków, cięcie obrazóworaz bardzo ciekawe rozwiązanie jakim jest możliwość podglądu iporównania jakości grafiki zapisanej w różnych formatach(współpracując z przeglądarkami). Wyposażony jest w wiele istotnychelementów stworzonych na potrzeby cyfrowej obróbki fotografii.Automatyczna regulacja kontrastu, nasycenia i balansu kolorów,możliwość likwidacji efektu czerwonych oczu. Do ważnych opcjinależy również poprawa jakości zdjęć zapisanych w plikach o dużymstopniu kompresji, a także zautomatyzowane narzędzia służące dolikwidacji uszkodzeń na skanowanych odbitkach czy teżnegatywach.

Udostępnij
PaintShop Pro Photo XI 11.20 PLwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.63 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań614 819
Data aktualizacji19 mar 2007
Rozmiar pliku137.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDTOeUD