Palce precz! Recenzja rysika Bamboo dla iPada

Palce precz! Recenzja rysika Bamboo dla iPada

Redakcja
24.05.2011 16:21

W naszym labie testujemy rysik do iPada, którego producentem jest firma z wieloletnią tradycją w branży tabletów graficznych - Wacom.

Jedną z cech iPada, które najmocniej przyczyniły się do jego rewolucyjności w chwili wprowadzenia na rynek było doskonałe dopracowanie obsługi palcami, bez użycia jakichkolwiek rysików. Wykorzystując równie dobrze zaimplementowaną technologię multitouch Apple uzyskał efekt, który do dzisiaj jest praktycznie niepowtarzalny w żadnym innym urządzeniu. Okazuje się jednak, że i dla iPadów powstały dedykowane rysiki - do pisania, rysowania czy po prostu pracy z Internetem. Kto z nich skorzysta?

No właśnie - kogo taki rysik ucieszy, a kogo rozczaruje? Na to pytanie staramy się odpowiedzieć w artykule Bamboo Stylus dla iPada - palce precz! Sprawdzamy, jak piórko Wacomu radzi sobie z pisaniem, malowaniem, rysowaniem i szkicowaniem na pojemnościowym ekranie iPada. Zapraszamy do lektury!

Polecamy także wcześniejsze materiały, między innymi recenzję tabletu graficznego Bamboo Special Edition, poszukiwanie notebooka idealnego na przykładzie Sony VAIO SB, test komputera HTPC ASRock Vision 3D czy recenzję taniego smartfonu z klawiaturą QWERTY Samsung Galaxy 551. Jakiś czas temu opublikowaliśmy także recenzję samego iPada 2.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)