Paperplane na weekend

Paperplane na weekend

Redakcja
21.01.2011 19:29, aktualizacja: 22.01.2011 05:13

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Paperplane - ciekawy tytuł dający wytchnienie i odpoczynek skołatanym po całym tygodniu nerwom ;-).

Gra wprowadza nas w beztroski świat wspomnień z dzieciństwa. Nie wiadomo jednak do końca czyich wspomnień, być może autora, a może naszych, a być może jest tak, że grając w Paperplane wchodzimy do wymarzonego, ale nigdy nie doświadczonego przez twórców projektu świata wspomnień.

Jak by tam nie było z tym światem, to wpierw trzeba do niego... dolecieć i to nie byle czym, bo papierowym samolotem. Czynność niestety nie okazuje się prosta, bo trzeba bardzo umiejętnie nim sterować na lewo i prawo, aby nie upaść na ziemię zbyt szybko. Jak już opanujemy umiejętność w miarę długiego utrzymania się w powietrzu, wówczas będziemy mogli dolecieć do przeróżnych miejsc, które mają być źródłem wspomnień. Zadaniem gracza jest jak najdłużej utrzymać się w powietrzu zwiedzając przy tym dawne okolice. Klimatyczna muzyczka pozwala na puszczenie wodzy fantazji nastrajając nas do wspomnień i marzeń ;-).

Grę Paperplane można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Przygodowe

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję reinkarnacji klasyka w postaci Donkey Kong Country Returns oraz niezwykle krwawego Splatterhouse. Warto również zainteresować się zapowiedzią Uncharted 3: Drakes Deception na PS3, a także naszymi wrażeniami z ogrywania nadchodzącego Test Drive Unlimited 2.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (20)