Park rozrywki czy moralny eksperyment? Gra Westworld dla Androida wydana

Park rozrywki czy moralny eksperyment? Gra Westworld dla Androida wydana

Park rozrywki czy moralny eksperyment? Gra Westworld dla Androida wydana
21.06.2018 14:36

Gra mobilna Westworld, osadzona w świecie bardzo popularnego serialu o tym samym tytule, została właśnie wydana dla Androida. Gracz może wcielić się w kierującego parkiem rozrywki, w którym goście wchodzą w interakcje z doskonale imitującymi ludzi maszynami w realistycznym miasteczku gdzieś na dzikim zachodzie.

Westworld Mobile Launch Trailer

W zasadzie gracz nie steruje prawdziwym parkiem, ale wciela się w praktykanta i ćwiczy w symulatorze. Niemniej można wczuć się w kierownika całego przedsięwzięcia. Pod względem rozrywki gra Westworld kojarzy się z Fallout Shelter i Sims Mobile. Podobnie jak w Fallout Shelter gracz musi rozwijać podziemną infrastrukturę zarządzania parkiem. Z Sims Mobile zaczerpnięta zaś została mechanika interakcji. Zadaniem gracza jest bowiem zadowolenie klientów, co robi dopasowując maszynę-gospodarza do potrzeb gościa (wyrażonych piktogramem w zielonym dymku). Każda interakcja zajmuje trochę czasu, a zadowolony gość przyniesie nam dochody, które można przeznaczyć na rozbudowę, ulepszenia i produkcję kolejnych gospodarzy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra zaczyna się niewinnie, ale podobnie jak w serialu, nie trzeba długo czekać na pierwszy rozlew krwi. Do gracza będzie należeć decyzja, czy narazi maszyny, a jeśli zostaną uszkodzone, czy zostaną naprawione. Ich oprogramowanie należy rozwijać, by stawały na wysokości zadania przed coraz bardziej wymagającymi ludźmi.

Trzeba pamiętać, że im bardziej skomplikowana osobowość, tym więcej szans na wystąpienie błędu. Tajemnicza transmisja na początku gry także nie podnosi poczucia bezpieczeństwa.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra ma także charakter kolekcjonerski. W miarę podnoszenia poziomu różnych elementów będziemy mieli szansę na zdobycie kolejnych programów dla maszyn w parku. W sumie mamy do zebrania ponad 170 postaci z serialu, mających różne charaktery i parametry. Na tym etapie nie mogło zabraknąć mikropłatności, ale nie zapowiada się, by granie bez płacenia nie sprawiało przyjemności. Gra wydaje się być dobrze przygotowana, ale też powtarzalna.

Grę Westworld znajdziecie w naszej bazie aplikacji dla Androida. Symulator nie wymaga znajomości fabuły serialu, ale by lepiej się bawić warto obejrzeć kilka odcinków.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)