Path of Exile na weekend

Path of Exile na weekend

Path of Exile na weekend
Rafał Szramowiat
25.10.2013 18:31

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Path of Exile - grę utrzymaną w klimacie dark fantasy i jednocześnie świetną propozycję dla tych, którzy kochają tak zwane produkcje diablopodobne.

To darmowe RPG akcji stworzone zostało przez niewielkie studio złożone z zapalonych fanów przemierzania lochów, wybijania potworów i znajdowania różnorakich przydatnych przedmiotów.

Path of Exile Open Beta Trailer

Bohatera tworzymy w jednej z aż siedmiu klas, dla których podstawowe atrybuty takie jak siła - zadawane obrażenia, ale też wytrzymałość postaci, zręczność - zwinność oraz szybsze ataki oraz inteligencja - magia plus opanowanie zaawansowanych technik bojowych posiadają odmienne znaczenie i liczą się w zróżnicowany sposób.

Poza znajdowaniem coraz potężniejszego oręża, można je ulepszać za sprawą różnorakich klejnotów o różnych właściwościach, które będą między innymi modyfikowały moc ataków czy ich rodzaj. Te mniej potrzebne posłużą nam później do handlu. Herosi posiadają również wielopłaszczyznowe drzewka umiejętności, rozległe na tyle, że praktycznie każdy napotkany w sieci zabijaka będzie dysponował odmiennymi zdolnościami.

Wszelkie lokacje generowane są losowo, więc nikt nie powinien narzekać na nudę szczególnie, że oprawa graficzna naprawdę robi wrażenie, a zabawa bardzo szybko wciąga. Gra korzysta z mikrotransakcji, ale twórcy zapewniają, że uzyskiwane za pieniądze korzyści nie odbijają się w żaden sposób negatywnie na tych, którzy nie lubią chodzić na skróty, a poświęcają swój czas na Path of Exile.

Grę Path of Exile można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> RPG.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)