bEgJMChx

PDFill PDF Tools Free14.0 Build 2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PDFill PDF Tools Free to bezpłatne (również do celów komercyjnych) narzędzie, umożliwiające wykonywanie wielu operacji na dokumentach w formacie PDF. Z jego pomocą m.in. połączymy wiele plików PDF w jeden, usuniemy wybrane strony, zaszyfrujemy i odszyfrujemy dokumenty, dodamy stopki, nagłówki oraz znaki wodne.

bEgJMChz

Program wyposażony został w bardzo prosty, wręcz ascetyczny interfejs graficzny. W oknie głównym programu znajdziemy kilkanaście przycisków, które po kliknięciu uruchamiają narzędzia odpowiedzialne za wykonywanie poszczególnych operacji. Poza najczęściej spotykanymi funkcjami do łączenia wielu plików PDF, usuwania zbędnych stron itp. PDFill PDF Tools Free daje również możliwość szyfrowania dokumentów kluczami 40- lub 128-bitowymi (blokowanie możliwości otworzenia, zmiany zawartości, drukowania itd.), zmiany orientacji poszczególnych stron, dodawania stopki i nagłówka, nakładania znaków wodnych (zarówno w postaci tekstowej, jak również graficznej) i wielu innych.

Wśród kolejnych opcji oferowanych przez PDFill PDF Tools Free wymienić należy narzędzie pozwalające wygodnie tworzyć dokumenty PDF z plików graficznych (BMP, JPG, GIF, PNG, TIFF i WMF), a także wyodrębniać do nich wybrane strony, konwertować pliki PS (PostScript) do formatu PDF oraz przechwytywać obrazy pochodzące ze skanera, kamerki internetowej i zapisywać je jako grafikę lub dokumenty PDF.

Wraz z narzędziem w systemie instalowana jest tzw. wirtualna drukarka, pozwalająca tworzyć pliki PDF z poziomu dowolnego programu, umożliwiającego wydruk, a także aplikacja PDFill PDF Editor w wersji testowej, pozwalająca edytować istniejące już dokumenty.

Uwaga!

  • Do poprawnej pracy programu wymagany jest GhostScript. Po zaznaczeniu odpowiedniej opcji w kreatorze instalacji komponent ten zostanie automatycznie pobrany z Internetu i zainstalowany w systemie.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
PDFill PDF Tools Free 14.0 Build 2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.421 ocen
Liczba pobrań302 987
Data aktualizacji30 paź 2017
Rozmiar pliku19.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgJMCie
bEgJMCiv