WindowsNarzędziaNarzędzia sieciowePingPlotter
PingPlotter ikona

PingPlotter5.23.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PingPlotter to narzędzie, które pozwala na bardzo szybkie wykrywanie problemów związanych z siecią. Powstało z myślą o wszystkich użytkownikach komputerów osobistych: graczach sieciowych, streamerach, admininistratorach VoiP i specjalistach IT. Wielokrotnie, czy to w trakcie pracy, czy też podczas rozgrywki w trybie multiplayer dochodzi do sytuacji, w których internet zaczyna spowalniać, a komputer bardzo wolno buforuje strony lub traci połączenie z siecią na krótki czas. Bardzo często nie wiadomo, co jest tego przyczyną. Aby ją poznać, można skorzystać z PingPlotter, czyli programu do diagnostyki problemów związanych z siecią. Narzędzie okazuje się przydatne również dlatego, że pozwala zorientować się, czy problem leży po stronie naszego peceta czy też wynika z usterki na serwerach dostawcy sieci. Samo przeprowadzenie testu nie jest skomplikowane. W odpowiednim polu wpisujemy adres strony, którą chcemy sprawdzić. Następnie obserwujemy udostępnione wykresy i dane, które wskazują, dlaczego występują błędy lub opóźnienia podczas połączenia z siecią.

Uwaga!

  • PingPlotter jest dostępny w wersji darmowej oraz płatnej. 30-dniowa edycja testowa umożliwia jednak zapoznanie się ze wszystkimi funkcjonalnościami aplikacji (włącznie z tymi, które są dostępne jedynie w komercyjnym wydaniu). Po upływie wspomnianego czasu aplikacja zostanie ograniczona wyłącznie do możliwości korzystania z podstawowych opcji.
351617732745438615_0
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań5 464
Data aktualizacji13 cze 2022
Rozmiar pliku21.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PingPlotter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)