Pirates: Battle for the Caribbean

WindowsGryStrategicznePirates: Battle for the Caribbean
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

To przyjemna gra, która umili czas każdemu bez względu na wiek. Pirates: Battle for the Caribbean to w zasadzie zręcznościówka z elementami strategii. Naszym głównym zadaniem jest obrona twierdzy przed zmasowanym najazdem piratów.

Gra oferuje 2 tryby: Campaigns i Survival. W tym pierwszym możemy wczuć się w rolę Anglików lub też w samych piratów i toczyć bój począwszy od trybu łatwego, aż po bardzo zaawansowany; drugi tryb przeznaczony jest raczej dla bardziej wprawionych w bojach graczy, przedstawia prawdziwą jatkę zaraz od samego początku ;-). Oprócz samej strzelaniny, w grze przewija się również wątek decyzyjny, a mianowicie po każdej zakończonej bitwie, dzięki zrabowanym środkom mamy możliwość dozbroić się i wyposażyć w szereg dostępnych udogodnień (przyjazny rekin, dodatkowa osłona twierdzy, miny itp.) Sterowanie odbywa się jedynie przy pomocy myszki, tak więc nikt nie powinien mieć większych problemów z jego opanowaniem, a dzięki przyzwoitej oprawie audiowizualnej nasze ogólne wrażenia z gry powinny być jeszcze lepsze.

Udostępnij
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentGameTop
Liczba pobrań14 621
Data aktualizacji20 kwi 2007
Rozmiar pliku8.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)