bDUGQBCJ

Pirates: Battle for the Caribbean

Strona głównaWindowsGryStrategicznePirates: Battle for the Caribbean
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

To przyjemna gra, która umili czas każdemu bez względu na wiek.Pirates: Battle for the Caribbean to w zasadzie zręcznościówka zelementami strategii. Naszym głównym zadaniem jest obrona twierdzyprzed zmasowanym najazdem piratów.

bDUGQBCL

Gra oferuje 2 tryby: Campaigns i Survival. W tym pierwszymmożemy wczuć się w rolę Anglików lub też w samych piratów i toczyćbój począwszy od trybu łatwego, aż po bardzo zaawansowany; drugitryb przeznaczony jest raczej dla bardziej wprawionych w bojachgraczy, przedstawia prawdziwą jatkę zaraz od samego początku;-). Oprócz samej strzelaniny, w grze przewija się również wątekdecyzyjny, a mianowicie po każdej zakończonej bitwie, dziękizrabowanym środkom mamy możliwość dozbroić się i wyposażyć w szeregdostępnych udogodnień (przyjazny rekin, dodatkowa osłona twierdzy,miny itp.) Sterowanie odbywa się jedynie przy pomocy myszki, tak więc nikt niepowinien mieć większych problemów z jego opanowaniem, a dziękiprzyzwoitej oprawie audiowizualnej nasze ogólne wrażenia z grypowinny być jeszcze lepsze.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Pirates: Battle for the Caribbean nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
ProducentGameTop
Liczba pobrań14 616
Data aktualizacji20 kwi 2007
Rozmiar pliku8.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUGQBDq
bDUGQBDH