Pirates: Battle for the Caribbean

Strona głównaWindowsGryStrategicznePirates: Battle for the Caribbean
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

To przyjemna gra, która umili czas każdemu bez względu na wiek. Pirates: Battle for the Caribbean to w zasadzie zręcznościówka z elementami strategii. Naszym głównym zadaniem jest obrona twierdzy przed zmasowanym najazdem piratów.

Gra oferuje 2 tryby: Campaigns i Survival. W tym pierwszym możemy wczuć się w rolę Anglików lub też w samych piratów i toczyć bój począwszy od trybu łatwego, aż po bardzo zaawansowany; drugi tryb przeznaczony jest raczej dla bardziej wprawionych w bojach graczy, przedstawia prawdziwą jatkę zaraz od samego początku ;-). Oprócz samej strzelaniny, w grze przewija się również wątek decyzyjny, a mianowicie po każdej zakończonej bitwie, dzięki zrabowanym środkom mamy możliwość dozbroić się i wyposażyć w szereg dostępnych udogodnień (przyjazny rekin, dodatkowa osłona twierdzy, miny itp.) Sterowanie odbywa się jedynie przy pomocy myszki, tak więc nikt nie powinien mieć większych problemów z jego opanowaniem, a dzięki przyzwoitej oprawie audiowizualnej nasze ogólne wrażenia z gry powinny być jeszcze lepsze.

Udostępnij
Pirates: Battle for the Caribbean nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
ProducentGameTop
Liczba pobrań14 621
Data aktualizacji20 kwi 2007
Rozmiar pliku8.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)