PIXEL ikona

PIXEL1.0.5

AndroidWiadomościMagazyny i gazetyPIXEL
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PIXEL to oficjalna aplikacja dedykowana magazynowi o tej samej nazwie. Z jej poziomu możemy czytać elektroniczną wersję pisma, wraz z dodatkowymi materiałami.

Na chwilę obecną aplikacja poza magazynem PIXEL oferuje darmowy dodatek, który pozwala również zapoznać się z działaniem programu. Niestety na chwilę obecną nie oferuje on zbyt wiele. Rozczarowuje zwłaszcza forma prezentowania treści, czyli najważniejsza część aplikacji.

Nie znajdziemy tu żadnych dodatków multimedialnych, nie mamy możliwości powiększania zdjęć, czy też dostępu do trybu czytnika, który przydaje się zwłaszcza w przypadku urządzeń z mniejszymi ekranami. Autorzy obiecują dodać te rozwiązania, jednak obecnie tekst możemy jedynie przybliżać niczym w zwykłym pliku .pdf czy też .jpg.

Zawodzi również stabilność działania. Program potrafi nie reagować na nasze gesty, bądź też resetować się w losowych momentach. Z poziomu aplikacji możemy również zakupić PIXEL. Cena jednego numeru cyfrowego to połowa ceny papierowego wydania. Jest też opcja zakupu prenumeraty rocznej.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentIdea Ahead
Liczba pobrań144
Data aktualizacji11 maj 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
PIXEL ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)