Pixel Launcher jako APK: posmakuj Androida O na swoim smartfonie

Pixel Launcher jako APK: posmakuj Androida O na swoim smartfonie

Pixel Launcher jako APK: posmakuj Androida O na swoim smartfonie
24.05.2017 12:04, aktualizacja: 25.05.2017 11:49

W zeszłym tygodniu odbyła się tegoroczna konferencja Google I/O. Wśród przedstawianych nowości nie mogło zabraknąć nowej wersji Androida, aktualnie znanej jako Android O, którą przedstawił Dave Burke, wiceszef pionu inżynierii w Google. Udostępniona została również pierwsza beta, ale tylko dla wybranych.

Jak dowiemy się z oficjalnej strony z wersją beta najnowszego Androida, tylko sześć urządzeń spełnia wymagania programu. Do tych wybranych należą urządzenia z linii Nexus – 5X, 6P i Player, a także Pixel, Pixel C i Pixel XL. Nie każdy zainteresowany Androidem O będzie mógł sprawdzić nowości jakie przygotowało Google, jednak dzięki jednemu z użytkowników XDA Developers, możemy przynajmniej zapoznać się z Pixel Launcherem w wersji z Androida O.

350200270762043329

Przygotowanie Pixel Launchera zawdzięczamy użytkownikowi linuxct. Udostępnił on już plik APK. Przed zainstalowaniem musicie pamiętać o włączeniu instalacji aplikacji spoza sklepu Google Play. Odpowiednią opcję powinniście znaleźć po wyszukaniu hasła nieznane źródła. Drugim wymogiem jest posiadanie urządzenia z Androidem 6.0.1 lub nowszym.

Użytkownicy Pixel Launcher Android O skarżą się na występujące jeszcze drobne błędy. Możliwe, że oprogramowanie nie zapewni zadowalającej stabilności i niezawodności, niemniej dla wielu pozostanie jedyną okazją, by przetestować launcher Google.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)