Play szuka miejsc na rozbudowę infrastruktury – można się zgłaszać

Strona głównaPlay szuka miejsc na rozbudowę infrastruktury – można się zgłaszać
05.10.2017 18:25
Play szuka miejsc na rozbudowę infrastruktury – można się zgłaszać

Play szuka nowych sposobów na wygodną rozbudowę swojej infrastruktury i uruchamia stronę budujemy.play.pl, gdzie osoby posiadające atrakcyjne z tego punktu widzenia obiekty lub działki mogą dokonać ich zgłoszenia. Operator komórkowy jest skłonny podpisać umowę i płacić za wynajem, o ile wybrana inwestycja okaże się opłacalna – zarówno z uwagi na cechy samego obiektu, jak i lokalizację.

Poszukiwane są przede wszystkim wysokie budynki takie jak wieże, kominy i słupy lub z możliwością instalacji urządzeń na dachu oraz działki, na których zaistnieje możliwość wynajęcia obszaru 120 metrów kwadratowych. Oferta w praktyce kierowana jest do wszystkich, bowiem zgłaszającym wybrane miejsce może być zarówno osoba fizyczna, spółdzielnia mieszkaniowa, firma, jak i gmina.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wszystkie zgłoszenia mają trafiać na bieżąco do działu technicznego, gdzie przeanalizowane zostaną warunki ewentualnej instalacji z uwzględnieniem zapotrzebowania na nowszą infrastrukturę we wskazanej okolicy. Na tej podstawie tworzona będzie również indywidualna wycena.

Play gotowe jest podpisywać umowy najmu na 10 lat, oferując przy tym wynajmującemu ekstra ofertę telekomunikacyjną. Dodatkowym argumentem ma być przyczynienie się do polepszenia warunków telekomunikacyjnych w okolicy, gdzie wynajęty zostanie teren. O szczegółach, prócz wymienionej już na wstępie strony budujemy.play.pl przeczytać można również na oficjalnym blogu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (76)