Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

21.10.2012 19:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chcielibyście spróbować swoich sił w amatorskim montażu wideo, szybko i wygodnie edytować zdjęcia cyfrowe lub kompleksowo przetestować kartę dźwiękową w swoim komputerze? Jeśli tak, sprawdźcie aplikacje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

Obraz

Jednym z najciekawszych programów, które zadebiutowały w minionym tygodniu na naszym portalu jest MoviePlus Starter Edition, darmowe narzędzie przeznaczone do nieliniowej edycji i obróbki filmów wideo. Doskonale sprawdza się ono podczas cięcia i łączenia wielu klipów wideo w jeden film, oferując dwa tryby pracy - Timeline, z standardową osią czasu, a także Storyboard, dedykowana początkującym użytkownikom i umożliwiająca pracę nad materiałem wideo przy użyciu specjalnych bloków. MoviePlus Starter Edition daje również możliwość dodawania do projektu przejść pomiędzy filmami, poprawy wyglądu ujęć oraz usuwania tła z tzw. blue lub greenscreena.

Obraz

Na tym jednak nowości się nie kończą. Warto zainteresować się także aplikacją AVS Video Editor, która umożliwi nam sprawne i wygodne montowanie amatorskich filmików na potrzeby ich publikacji w Internecie lub nagrania na nośnik DVD/Blu-ray możliwy do obejrzenia na stacjonarnym odtwarzaczu. Z kolei oprogramowanie graficzne Musemage pozwoli na tworzenie grafiki rastrowej oraz edycję zdjęć cyfrowych, oferując sporą liczbę ciekawych funkcji, efektów, filtrów i co najważniejsze, pełne wsparcie dla przetwarzania grafiki przy użyciu GPU (jednostki obliczeniowej układu graficznego). Nie zabrakło również ciekawego narzędzia do zabezpieczania poufnych danych Hide Folders oraz PassMark SoundCheck, którego zadaniem jest kompleksowe testowanie zamontowanej w komputerze karty dźwiękowej, a także głośników oraz mikrofonu. Dla firm zajmujących się obrotem nieruchomościami udostępniliśmy aplikację SYSTEmSM.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)