Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia26.12.2012 17:27

Poszukujecie oprogramowania, które pozwoli na wygodne i bezpieczne zarządzanie hasłami? Chcielibyście poprawić jakość dźwięku w dowolnym pliku audio lub pobierać torrenty bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej? Jeśli tak, sprawdźcie aplikacje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

350034469018822593

Jednym z najciekawszych narzędzi, które pojawiły się na łamach portalu w minionym tygodniu jest Nero WaveEditor. Umożliwia ono przechwytywanie dźwięku z zewnętrznego źródła, a także obróbkę ścieżki audio np. pliku z muzyką. Z jego pomocą łatwo usuniemy niedoskonałości dowolnej ścieżki dźwiękowej, zredukujemy szumy, znormalizujemy głośność i wiele, wiele więcej. Program dobrze sprawdza się nie tylko w prostych operacjach edycji dźwięku, jak wycinanie wybranych fragmentów czy zmiana ich poziomu głośności, ale oferuje również pokaźny zestaw ciekawych funkcji, znajdujących swoje zastosowanie podczas usuwania ze ścieżki dźwiękowej wszelaki niedoskonałości. Wśród nich znalazły się różnego rodzaju efekty, narzędzia (np. procesor stereo, korektor lub szumy) oraz zaawansowane algorytmy ulepszające jakość audio (ekstrapolacja pasma, eliminacja szumów lub usuwanie trzasków).

350034469018953665

Na tym jednak nowości się nie kończą. Wśród debiutantów znalazła się również aplikacja Hamster Free Book Converter do konwertowania wszelakiego rodzaju elektronicznych publikacji pomiędzy formatami kompatybilnymi z większością czytników e-booków, smartfonów, tabletów itp. Dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo swoich haseł udostępniliśmy narzędzie Sticky Password Free, które zapewnia bezpieczeństwo w sieci m.in. podczas logowania na stronach internetowych, forach dyskusyjnych czy serwisach społecznościowych. Nowościami w naszej bazie oprogramowania są również wielokrotnie zgłaszane przez Was przeglądarki internetowe Yandex.Browser i Torch Browser. Oferują one funkcje dodatkowo usprawniające przeglądanie zasobów Internetu oraz umożliwiające m.in. pobieranie plików za pośrednictwem protokołu BitTorrent.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (9)