Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

28.01.2013 11:00

Chcielibyście odzyskać skasowane z różnych powodów dane lub usunąć zbędne paski narzędziowe i dodatki z przeglądarek internetowych? Poszukujecie narzędzia umożliwiającego wygodne konwertowanie filmów w formacie Blu-Ray lub MKV HD do formatu AVCHD? Jeśli tak, sprawdźcie aplikacje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

Obraz

Jedną z najciekawszych naszym zdaniem pozycji wśród nowości w tym tygodniu jest narzędzie AdwCleaner, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie potencjalnie niechcianego oprogramowania (PUP). Doskonale radzi sobie ono z wszelakiego rodzaju komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami). AdwCleaner jest programem lekkim, szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych. Z jego pomocą zniwelujemy takie przypadłości jak niemożliwa do zmiany strona startowa przeglądarki, wyświetlanie niepożądanych reklam itp. AdwCleaner uchroni nas również przed szkodnikami wykradającymi nasze poufne dane.

Obraz

Na tym jednak nowości się nie kończą. Wśród debiutujących na łamach portalu aplikacji znajdziemy także narzędzie do przywracania danych DiskDigger, kompresowania plików dźwiękowych WAV przy użyciu bezstratnego kodeku Monkey's Audio, czy Music DVD Creator, umożliwiające tworzenie płyt muzycznych DVD-Audio. Swoją uwagę zwrócić warto także na program BDtoAVCHD do szybkiej konwersji filmów w formacie Blu-Ray lub MKV HD do formatu AVCHD, Universal USB Installer, umożliwiający tworzenie bootowalnych wersji instalacyjnych systemu Linux i Windows, które można uruchomić bezpośrednio z pendrive'a lub zewnętrznego dysku USB oraz AllBenchmark, służący do testowania wydajności procesorów i kart graficznych oraz porównywania swoich wyników z innymi komputerami. Programistów i webmasterów zainteresuje z pewnością edytor tekstu EditBone, ale również narzędzie do zarządzania bazami danych DBeaver. Dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą udostępniliśmy aplikację R2faktury usprawniającą obsługę sprzedaży i magazynu.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)