Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

09.02.2013 23:01

Poszukujecie sprawdzonego oprogramowania do testowania wydajności swojego komputera lub niewielkiej aplikacji do przywracania klasycznego układu menu Start w systemie Windows 8? Chcielibyście usuwać wszelakie ślady swojej aktywności na komputerze? Jeśli tak, sprawdźcie aplikacje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

Obraz

Najciekawszą naszym zdaniem pozycją wśród nowości w tym tygodniu jest Registry Recycler, bezpłatne narzędzie do czyszczenia rejestru Windows, pozwalające skutecznie niwelować wszelakie problemy związane z błędami systemu, jego stabilnością i wydajnością. Program umożliwia przeprowadzenie dokładnego skanu rejestru, w którym wykrywa i naprawia wszystkie nieprawidłowości mogące powodować awarię samego systemu, jak również zainstalowanego na nim oprogramowania. Co więcej, z jego pomocą oczyścimy rejestr ze zbędnych wpisów, zoptymalizujemy i poprawimy jego wydajność pod kątem gier, a także zniwelujemy inne błędy wynikające z występowania w nim niepoprawnych lub nieaktualnych wartości. Registry Recycler pozwala na pracę z wpisami rejestru odpowiadającymi komponentom COM/ActiveX, aplikacjom uruchamianym wraz z systemem, czcionkami, bibliotekami DLL, plikami pomocy, skojarzeniami plików z oprogramowaniem, skrótami do aplikacji itp. Ponadto narzędzie oferuje również wbudowany defragmentator rejestru, funkcje tworzenia kopii zapasowych rejestru oraz menedżer autostartu.

Obraz

Na tym jednak nowości się nie kończą. Wśród debiutujących na łamach portalu aplikacji znajdziemy także najnowszą odsłonę cenionego benchmarka 3DMark, ciekawe narzędzie do archiwizacji danych AOMEI Data Backuper oraz Anti Tracks Free Edition, bezpłatne oprogramowanie do ochrony prywatności. Użytkowników najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu zainteresuje z pewnością pakiet Windows 8 Manager, umożliwiający łatwe dostosowywanie środowiska do indywidualnych preferencji, a także niewielka aplikacja IObit StartMenu8 do przywracania klasycznego układu menu start w Windows 8. Na uwagę zasługuje również program USB Safely Remove, służący do bezpiecznego usuwania (odłączania) urządzeń podłączonych do komputera za pośrednictwem portu USB, SoftPerfect WiFi Guard do ochrony sieci bezprzewodowych oraz RogueKiller, pozwalający wykrywać na komputerze wszelakiego rodzaju szkodliwe oprogramowanie. Wśród debiutantów znalazł się również generator plików PDF FreePDF Creator, bardzo prosty akcelerator pobierania plików Mini Get i stworzona z myślą o osobach chorych na cukrzycę aplikacja Cukiereczek.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)