Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

31.03.2013 19:05

Chcielibyście zabezpieczyć przed kradzieżą swoje zdjęcia publikowane w Internecie? Poszukujecie prostej aplikacji do tworzenia zrzutów ekranowych lub skutecznego narzędzia do usuwania z przeglądarki uporczywych pasków narzędziowych? Jeśli tak, sprawdźcie pozycje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

Obraz

W tym tygodniu za jedną z najciekawszych aplikacji, które zadebiutowały na łamach portalu uznaliśmy Funny Photo Maker, banalnie prosty w obsłudze edytor graficzny, którego zadaniem jest tworzenie efektownych i śmiesznych fotomontaży z wykorzystaniem własnych zdjęć. Przy jego pomocy możemy również nakładać na fotografie różne efekty, poprawiając tym samym ich jakość. Narzędzie dysponuje zestawem kilkudziesięciu wysokiej jakości szablonów, ramek i efektów graficznych. Korzystając z nich możemy łatwo umieścić swoje zdjęcie na obrazie w ekskluzywnej galerii, billboardzie, banknocie, okładce gazety itp. Funny Photo Maker pozwala również tworzyć kalendarze, kartki okolicznościowe, a także śmieszne fotografie, np. zwierząt z twarzami naszych znajomych.

Obraz

Na tym jednak nowości się nie kończą. Na liście debiutantów znalazło się również narzędzie VSDC Free Video Converter do konwersji materiałów wideo pomiędzy najpopularniejszymi formatami, umożliwiające podstawową edycję filmów oraz ich wypalanie na płyty CD/DVD, aplikacja graficzna TSR Watermark Image do nakładania na zdjęcia znaków wodnych w postaci tekstu lub dowolnego obrazu, rozbudowana przeglądarka czcionek FontExpert, a także narzędzie avast! Browser Cleanup, z pomocą którego usuniemy z przeglądarek internetowych zbędne dodatki. Swoją uwagę zwrócić również warto na niewielki pakiet narzędziowy Synei System Utilities do optymalizacji komputera z systemem Windows, prostą aplikację 7capture przeznaczoną do tworzenia zrzutów ekranowych, edytor dokumentów PDF Rotator, umożliwiający trwałe obracanie plików zapisanych w formacie PDF, a także narzędzia IQMango DVD Ripper do backupowania danych z nośników optycznych i IQMango Free DVD Burner umożliwiające ich zapisywanie na płyty CD/DVD. Nie zabrakło również kolejnego programu do odzyskiwania utraconych haseł, którym jest Mail Password Decryptor.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)